Říjen 2007

tarkan-fotky

31. října 2007 v 17:02 Tarkan

tarkan-info

31. října 2007 v 16:58 Tarkan
TARKANObrazek

Tarkan Teveğolu se narodil v německém městě Alzey 17.10.1972 jako páté ze šesti dětí. Tarkan byl vychován svou milující matkou, která zaregistrovala jeho talent a jeho umělecké schopnosti. Jelikož pocházel ze skromných poměrů, byla hudba jeho únikem od reality. Jak spatřili, že ho hudba posouvá dopředu, rozhodla se rodina podporovat jeho schopnosti naplno a posunout jeho cestu do světa světové hudby. V Turecku začal brát hodiny zpěvu na základě studií tradičních tureckých písní. Navštěvoval školu klasických hudebních umění a byl doprovázen některými tureckými nenahraditelnými skladateli a hudebníky. To bylo v době kdy byl Tarkan velmi mladý a teprve začínal vnímat kouzlo hudby.
Poté co dokončil studia na střední škole vyzkoušel spoustu povolání, které ho vedla mimo hudební dění. Poté co se zklamal, byl Tarkan rozhodnutý přestěhovat se zpět do Německa a upustit od svého snu. V průběhu plánovaného stěhování, mu napomohl osud a potkal se s producentem Mehmetem Sogutolu. Mehmet pomohl Tarkanovi zapsat se pod logo společnosti Istanbul Plak. Tato situace zapříčinila vydání Tarkanova debutového alba Yine Sensiz v roce 1993 v Turecku.první singl Kil Oldum Abi velmi rychle zdomácněl s publikem,byl hráván na diskotékách a nočních klubech a taktéž zabodoval v tureckém rádiovém žebříčku Top 20. píseň Cok Ararsin Beni a Vazgecemem potvrdila úspěch celého alba. V klipech k těmto písničkám Tarkan projevil svou oddanost ke kořenům a své kultuře tím, že nosil přívěšek ve tvaru půlměsíce a pěticípé hvězdy - symbolem národní pýchy. S Tarkanovou vizáží, která ještě před tím nebyla nikdy viděna (chlapecký šarm a pronikavé oči) si zařídil přízeň všech mladých Turků. Konec konců prodal přes 700.000 alb, která zaujímala místo mezi předními Istanbulskými umělci.
Tarkanovo druhé album nazvané Aacayipsin bylo vydáno v roce 1995. Titulní singl, na kterém spolupracovala Sezen Aksu, se stal Tarkanovým singlem číslo jedna. V roce 1995 podnikl Tarkan 74 koncertů v Turecku a Evropě. Novoroční koncert, byl živě přenášen po celém Turecku. Prodej alba vyskočil na číslo přesahující 2,5 milionu prodaných kusů(více než prodal jakýkoliv jiný turecký umělec za rok). To bylo hlavní příčinou toho, že se Tarkan začlenil již napevno do světa turecké pop-music.
Aby se proslavil i mimo území Turecka, odstěhoval se do New Yorku, aby se naučil anglicky. Tarkan potkal zakladatele a vedoucího pracovníka Atlantic Records, který se rozhodl vzít talentovaného hudebníka pod svá ochranná křídla a byl Tarkanovi průvodcem pro dobytí světových pódií.
Tarkanovo třetí album Olurum Sana vyšlo v roce 1997. Singl Simarik,mezinárodně známý pod názvem Kiss Kissbyl napsán tureckou legendou Sezen Aksu. Tato nabitá píseň explodovala na mezinárodním trhu, včetně předních hitparád Top 100. Alba se prodalo kolem 4 miliónů. Simarik byl překládán do mnoha různých jazyků , aby zdomácněl jeho mezinárodní význam. Videoklip k této písní byl k vidění na evropských hudebních stanicích (MTV a MCM) a také na mezinárodních stanicích (CNN).
Tarkan začal vyprodávat mezinárodní stadiónové koncerty. Mimo koncertů v Turecku, vystupoval Tarkan v 17 zemích Evropy včetně několika zastávek v Jihoafrické republice. Díky jeho chytlavému hlasu, dynamickému tanci a skvělé show, byl Tarkan všude přijímán s otevřenou náručí. V roce 1998 PolyGram Francie licencovaně pře-vydala jeho album mezinárodně. Výsledkem bylo ocenění platinovou deskou v Mexiku a dosažením zlaté desky ve Francii, Holandsku, Německu, Belgii, Lucembursku, Švédsku a Kolumbii.
V roce 1999 pokračoval s mnoha dalšími koncerty, včetně vystoupení v Německu, Francii, Anglii, Belgii, Holandsku, Dánsku, Rakousku, Portugalsku, Maroku, Austrálii a Tunisku až do ničivého zemětřesení v Turecku v roce 1999. Zničující efekt na zasažených lidech vedl Tarkana k vystoupením na počest obětí zemětřesení v roce 1999, kdy zemřeli tisíce obyvatel Turecka a pravděpodobně ještě více se jich stalo ze dne na den bezdomovci. Charitativní koncert, který byl uskutečněn v Istanbulu byl zpestřením pro všechny Turky a obyvatelům Istanbulu měl pomohl najít naději a impuls pro řešení s jejich životy. Tarkan pokračoval se svými aktivitami tím, že nastoupil do základní služby turecké armády, aby prokázal loajalitu své vlasti a lidu.
Nyní je mezinárodní popová ikona zpět se svým velmi očekávaným anglickým albem nazvaným Come Closer.

Şimarik-tarkan

31. října 2007 v 16:55 Tarkan
good písnička

a Vincentík-foto

31. října 2007 v 16:44
¨
můj názor na něj:dala bych sem víc fotek ale až příště!vincent je docela pěknej až na ty vlasy!!!ale jakože bez těch úchylných vlasů je to úplně richie!!!!

izzy foto

31. října 2007 v 16:39
můj názor na izzyho:je mi nesympatickej ale jakože docela malinko pěknej:d

michael-foto

31. října 2007 v 16:37
můj názor na michaela:je docela pěknej,ale jakože moc ho nemusím!!!!

Jay-foto

31. října 2007 v 16:32
můj názor na jaye:nelíbí se mi vzhledově,ale komu jo tak jim názor neberu!

videjka us5

31. října 2007 v 16:26
maria
just because of you
richie

chris-foto

31. října 2007 v 16:18
tadyk je škaredej:D
můj názor na chris:je pěknej...nejhezčí po richiem,ale říká se o něm že je gay...

richie-fotešky

31. října 2007 v 16:12
můj názor na něj....je nejhezčí z celé skupiny a působí jako plachá laň...

foto US5

31. října 2007 v 16:07
US5
docela hezká fotka...
tohle je nej.....fotoooo

Vincent Tomas-nový člen US5-info

31. října 2007 v 16:02
Jméno a Přijmení: Vincent Tomas
Datum narození: 27.Srpna 1992
Místo narození: Mansfield/Ohio
Znamení: Panna

Výška: 173cm

Koníčky:Plavání,serfování,tenis(Vinny miluje sport)
15-let starý Vincent Tomas je novým členem ve skupině US5.:Možná se fans US5 nebudu líbit protože je mi jen 15 let ale ještě mě ani neznají.´´říka Vince.Vincent se narodil 27.srpna 1992 v Mansfieldu/Ohio ale žije v Los angeles/Kalifornie.Jeho přátelé mu říkaji Vinni nebo Vince. ,,Vincent je naše dítě´´ řekl Jay v novém vydaní Německého časopisu BRAVA.
Vince má staršího bratra a mladší sestru.Jeho máma se jmenuje Jan a pracuje jako manažerka a jeho otec se jmenuje Tom a je to učitel tenisu.

US5-infooooormky

31. října 2007 v 15:59

Richie

jméno: Christopher Richard Stringini
přezdívka: Chris Richie String
datum narození: 28.11.1988
místo narození: Chicago,Illinois(USA)
znamení: střelec
bydliště: Wheaton,IL
barva očí: modrá
barva vlasů: blond
výška: 173cm
váha: 63 kg
oblíbené jídlo: Big Mac, Špagety
oblíbený nápoj: coca cola
oblíbený film: Six Feet Under (Odpočívej v pokoji)
oblíbený parfém: Dolce & Gabbana, Angel for Man,líbí se mu smyslné vůně
koníčky: má rád horory,herectví a tanec
životopis:
Richie vyhrál konkurz do skupiny US5. Od svých 4let se pohybuje na jevišti. Zahrál si již malé role v různých muzikálech,reklamách a ve filmu Rule Number One ( Pravidlo číslo jedna).Jako jediný má vždy před vystoupením trému nebo spíš to jako jediný přizná. Richie jako všichni kluci z us5 nosí košile na kterých je napsáno ´´Rebel´´. Na jeho pásku je napsáno pouze ´´R´´ všichni ví co to značí očividně jeho jméno ´´Richie´´. Kšiltovku jako každý z us5 nosí hodně na stranu. Nejčastěji nosí kšiltovky značky ´Von Dutch´.Nemá rád létání letadlem. Nejvíce se mu líbí na dívkách jejich smích. Oblíbené boty Sneakersy z Nike. Velikost nohy je 42,5. Má arachnofobii (strach z pavouků). Tvrdí osobě ,že je nejlepší kuchař na světě (ale jen tvrdí). Zajímavostí je, že se Richie netají tím, že je pořád panic. A vzkazuje dívkám, že dívku nemá, ale ohlíží se.

Michael

Jméno: Michael Johnson
Přezdívka: Mikel, M-Jay
Datum narození: 18.7.1987
Místo narození: Mainz ( Německo )
Znamení: Rak
Bydliště: Mainz
Váha: 65kg
Víška: 176cm
Barva očí: Hnědá
Barva vlasů: Černohnědá
Oblíbený parfém: Pelle Pelle, Fubu, Southpole
Koníčci: Basketbal, fotbal a tanec

Izzy

Jméno: Izzy Galegos
Přezdívka: PunC
Datum narození: 19.9.1983
Místo narození: Stockton, CA ( USA )
Znamení: Panna
Bydliště: Stockton, CA
Váha: 59kg
Víška: 173cm
Barva očí: Hnědá
Barva vlasů: Hnědá - má dredy
Koníčci: Psaní básní

Jay

Jméno: Jay Khan
Přezdívka: Jay
Datum narození: 31.3.1982
Místo narození: Orlando, Florida ( Anglie )
Znamení: Beran
Bydliště: London, Berlin
Váha: 75kg
Víška: 188cm
Barva očí: Hnědá
Barva vlasů: Hnědá
Oblíbený parfém: Dolce & Gabbana
Koníčci: Muzika, fitness a kino

Chris

Jméno: Christopher Watrin
Přezdívka: Chris, Heini
Datum narození: 7.8.1988
Znamení: Lev
Místo narození: Kolín ( Německo )
Bydliště: Kolín
Barva očí: Modrozelená
Barva vlasů: Blond
Víška: 178cm
Váha: 65kg
Oblíbený parfém: Nike
Koníčci: Surfování, fotografování a tanec

sladkeeeeeeeeeej zac o5

29. října 2007 v 19:07
Zac EfronZac...sladkej Zac
Zac Efronhm....
Zac EfronZxAxC
Zac Efronhehehehehehehe
sýýýýýýýýr
tady se tváří jakože good:D
brrrrrrrrc

včerejší povídka....

29. října 2007 v 18:57 Moje kecy...
včera jako obvykle jsem byla se svýma kámoškama ze třídy v KFC a tak sme se nudili,sme si říkali povídky...jako třeba,že byl pár a řekli si,že až řeknou ted tak se zastřelí....dali si poslední pusu...poslední objetí...a najednou tři dva jedna a ....dívka zapla spoušť a zabila se...ještě viděla jak její kluk pokládá pistoli a odchází!!!!
nebo že dva skáčou ze skáli..holka zemřela a kluk přežil a jakmile se uzdravil tak šel na to stejný místo a zabil se na stejném místě jako jeho dívka!!!!!!!

Anorexie!!!!!

29. října 2007 v 18:50
Anorexie, celým názvem Anorexia Nervosa je mentální porucha, kdy se nejčastěji pubertální dívky týrají hladovkami, aby se o krůček přiblížily svým ideálům.
Nejprve to začíná docela nevinně. Dívky vynechávají sladkosti, poté tučná jídla.
Začínají jíst zdravě, hlavně co nejvíc ovoce a tmavého pečiva.
Taky hodně cvičí, nejčastěji v koupelně, aby je nikdo neviděl.
A proč to dělají?
Mají strach, že přiberou, nebo pro ně hůř- nezhubnou.
Nejprve se váží jednou týdně. Poté se stoho stane obden a nakonec se váží i několikrát denně.
Nejdříve hubnou hodně rychle, ale později, už jim to dolů nejde- když něco sní automaticky přibírají. Z toho jsou zoufalé.
Některé Anorektičky co sní to vyzvrací. Nesnáší totiž své z jídla "nafouklé" břicho.
Z kraje si dávají lehké cíle, jako: "Zhubnu pět kilo, poté toho nechám". ¨
Nenechají, z pěti se stane deset a deset se přehoupne na dvacet, až se z kdysi pěkné dívky stane chodící kostra s 38 kily. Selžou jí ledviny, začne vynechávat srdce, zkazí zuby a způsobí jí to spoustu další potíží.
Většina Anorektiček skončí na kapačkách a 6 % případů dokonce končí smrti.
Většinou si lidi Anorexie ve svém okolí nevšimnou, až se tak ale stane, OKAMŽITĚ je doveďte k psychologovi! Můžete jim tak zachránit život.

Ježek v nebezpečí!

27. října 2007 v 17:16
Charakteristika integrovaného bloku: Hlavním cílem projektu je seznámení dětí se životem ježků, rozvoj úcty k životu ve všech jeho podobách, podpora řečových schopností, utvrzení se v pocitu sounáležitosti s přírodou, orientace v ročních obdobích, tvořivé myšlení, spolupráce a kooperace dětí
Očekávané výstupy:
  • využívat všech smyslů
  • sladit pohyb se zpěvem
  • ovládat dechové svalstvo
  • učit se nová slova a aktivně je používat
  • vyjadřovat se prostřednictvím hudebních a hudebně pohybových činností
  • zpracovat své zážitky a poznatky estetickým způsobem
Věková skupina: všechny věkové skupiny

sladkej Zac-fotky...

27. října 2007 v 15:01
heh..mladej Zac...
Zac...
úsměv:D
jak se předvádí:DLOL
tady se hezky kouká:d
tadyk má zase moc světlý oči:D

Zac-infoooo

27. října 2007 v 14:51
Zac se narodil v San Luis,Obispo v Californii ,18.10.1987.Jeho rodiče se jmenují David Efron a Starla Baskett.Když mu bylo 11 let tak si jeho rodiče všimli jaký má talent na zpěv a tak Zac začal brát lekce zpěvu a poprvé si zahrál v muzikálu Gypsy.Dostal role v hrách Peter Pan, The Music Man,Mame a Little Shop of Horrors.A potom už se role jen hrnuly.V letech 2004-2005 ztvárnil roly Camerona Bale v seriálu WB Summerlan.V roli Miracle Run (2004) dostal pochvalu kritiků.Dalším filmem byl DerbyStallion(2005),který měl problém najít distributora a přišel do kin až v roce 2006.V roce 2006 si také zahrál v mega hitu High School Musical což ho ještě víc proslavilo mezi mladými fanynkami.

Byanca-christmast sing:D

27. října 2007 v 13:45
goood song:D