Prosinec 2007

31.12.2007-táák a je konec tohodle roku

31. prosince 2007 v 9:38 | Leňa |  Diary
hej to je upa drsný...dneska už je konec roku 2007...jak tak přemýšlím co se stalo během toho roku...tak docela hustý..hodně věcí se mi stalo jak dobrých tak i špatných...špatných bylo kvůli naší třídě víc,ale těch dobrých taky nebylo málo:)jo a všem,kteří chodí na můj blogísek tak těm se strašně moooooc omlouvám za to posunutí těch článků...děcka....už mi s tím pomáhá sarami,takže snad se do roku 2008 ještě dočkáte...takže fakt všem sorry!!!!!!co ještě napsat...snad jenom to,že v září 2008 bude mít můj bloček 1rok...to se musí pak oslavit:Dale září je ještě daleko..no a to už je sna všechno...takže si všici užijte silvika!!!tak čaw....Leňa
PS:jo a děcka...dávejte mi pls na blogík nějáký nápady na smajle a mou přezdívku...už mě štvou ty starý:Dtak čaw...chlast je dneska taky povolen...ale v míře:D

obrázky emo girls

31. prosince 2007 v 9:32 | Leňa

obrázešky Emo boy

31. prosince 2007 v 9:09 | Leňaemo jako urážka????

31. prosince 2007 v 8:51 | Leňa
Výraz "emo" je v posledních letech také používán na Internetu jako urážka, vztahovaná na jedince jevící se jako psychicky labilní nebo rozebírající své osobní životy na veřejných diskusních fórech. "Emo" také bývá používáno k označení depresivních pocitů. "Emo" styl je také často spojován se sebepoškozováním a sebevraždami, které jsou častým tématem písní od "emo" interpretů[1] a také příspěvků na blozích a diskusních serverech navštěvovaných lidmi hlásícími se k tomuto stylu.

moda a kultura emoušů

31. prosince 2007 v 8:49 | Leňa
Jako emo jsou označovány dva různé styly oblékání (tvrdý styl a jemný styl). První vychází z "indie emo" scény devadesátých let, a má vazby na indie rock a punk rock. Zahrnuje oblečení obnošeného vzhledu, typicky v khaki barvách. Trička bývají menší, s potiskem ve stylu osmdesátých let. Tašky a batohy bývají zdobeny špendlíky a odznáčky různých kapel.
Druhý populární styl je tmavší a vyznačuje se narovnanými vlasy obarvenými na tmavo (typicky černou, červenou, blond, růžovou nebo nějaký nepřirozený odstín tmavé barvy). Muži nosí upnuté kalhoty, obvyklý je piercing rtů či obočí a tmavý makeup (u žen i u mužů; nejvýraznější je černá tužka na oči, ale vyskytují se i červené oční stíny). Častým doplňkem jsou brýle s tlustými tmavými obroučkami, které občas nosí i jedinci kteří brýle nepotřebují.
Oblíbenou obuví jsou kotníčkové tenisky nebo skate boty.
Přestože "emo" označuje jak oblékání a postoje fanoušků emo scény, tak i původní hudební styl, jsou od sebe tyto dva významy značně vzdáleny. Emo jako hudební styl dlouho předchází slangovému označení "emo". Současně je mnoho dnes aktivních hudebních skupin označováno jako "emo" zhusta jen proto, že se jejich styl oblékání shoduje s významem slangového výrazu.
Častým stereotypem je asociace ema se sebepoškozováním, zejména pak podřezáním zápěstí, což může být do značné míry způsobeno "emo" texty, které o sebepoškozování nezřídka mluví.

Emo historie

31. prosince 2007 v 8:46 | Leňa
Od poloviny osmdesátých let byl výraz emo používán výhradně pro hudební styl inspirovaný tehdejší washingtonskou scénou. Když se hudba koncem devadesátých let dostala do povědomí širšího publika, začalo slovo nabývat dalších významů.
Původ výrazu samotného je nejasný. V roce 1985 členové skupiny Rites of Spring poznamenali v interview pro časopis Flipside, že je někteří fanoušci začali označovat jako "emo", údajně podle emocí, které skupina ukazovala při svých vystoupeních. V následujících letech bylo "emo" vnímáno jako zkratka z "emotive hardcore", či "emotional hardcore", čímž byl tehdy druh hudby označován.
V dnešní době je slovo emo používáno v širším významu, a je často považováno za zkratku slova "emotivní". Po roce 2000 začaly hudební skupiny jako Dashboard Confessional popularizovat dramatičtější a osobnější "emo" styl, jehož texty daleko více oslovovaly teenagery, poprvé zakoušející životní a vztahovou frustraci.
Spolu s tím začala být hudba známější, a "emo" začalo být okolím používáno jako termín pro přehnané melodrama či ublíženost. Na fanoušky pak často mířily věty jako "nebuď tak emo" či "vzmuž se, emo děcko" vyjadřující dojem, že se berou příliš vážně.
Když začala velká vydavateství zařazovat skupiny jako "emo", postupně se sjednotily i zpočátku různé styly jejich prezentace. S tím začal být s emo spojován styl skupin jako My Chemical Romance, The Used, Hawthorne Heights nebo Taking Back Sunday, a to včetně černého líčení očí a dlouhých vlasů, zakrývajících oči, i když ti už mají s prapůvodním emem jen málo společného.

co to vůbec emo je???

31. prosince 2007 v 8:44 | Leňa
Emo je americký slangový výraz označující styl oblékání nebo hudby nebo též nešťastný a melancholický stav mysli. Jako emo jsou také označování členové "emo scény" a osoby zapadající do příslušného steretypu.

pravidla pro Emo koupání B-*

31. prosince 2007 v 8:25 | Leňa
Pravidlo 1: nezapomeň, že v bazénu by se ti dark ghotic eye liners roztekli, takže si kup voděodolné linky!
Pravidlo 2: aby se ti tvá černá patka nenamočila a růžové melíry v ní zůstaly růžové, uchráníš ji jedině s koupací čepicí
Pravidlo 3: koupací čepice musí být bezpodmínečně růžovou a černou barvu a měla by být pruhovaná (akceptuje se i čepice s lebkama)
Pravidlo 4: chlor v bazénu by ti asi podráždil pořezané zápěstí, proto je třeba si ruce obvázat voděodolným obvazem (nebo alobalem)
Pravidlo 5: Jelikož se Emo kids už od ranného dětství straní ostatních dětí a nechodí do žádných kroužků, pochybuji, že nějaké z nich umí vůbec plavat a proto musí mít všechny Emo kids rukávky nebo kruh (povoléné jsou opět jedině pruhy nebo lebky...)
Pravidlo 6: a pokud nejsi Emo tak úplně od dětství a plavat umíš, tak aspoň nedávej najevo, že se bavíš! Právě přece prožíváš hluboké deprese z toho, že jsi zjistil, že MY CHEMICAL ROMANCE NEJSOU EMO -HRŮZA konec světa!
Pravidlo 7: nezapomeň si s sebou vzít podvodní foťák - fotit Emo photos pod vodou je velice cool! -můžeš přeci předstírat, že jsi se ze samého žalu utopil...
Pravidlo 8: když tě někdo předběhne ve frontě na tobogán, je třeba se psychicky zhroutit a namístě se rozbrečet - jak to mohli udělat!
Pravidlo 9: nezapomeň se pokusit o sebevraždu v mělkém bazénku pro děti od 0 do 7 let!
Pravidlo 10: aby si dokázal, že jsi fakt homosexuál, "náhodně" se pod vodou dotýkej sizích lidí opačného pohlaví
doufám, že zde nemusím psát, že plavky jsou povoleny jen v Emo barvách a vzorech! (nejlépe od Emily)

24.12.2007

24. prosince 2007 v 8:46 | Leňa |  Diary
Tááááááááák a dneska jsou Vánoce...děcka všem Vám přeju hodně štěstí a lásky!!!!toho není nikdy dost!!!!kdo chodí na můj blog tak ať chodí i dál...budu ráda...jo a omlouvám se za ten posun blogísku...musím to jinak nastavit...ale jaksi mi to nejde...takže se všem mooocinky omlouvám...ŠŤASTNÝ A VESELÝ přeje Leňa


piercingy do obočí

23. prosince 2007 v 18:08

o5 piercy tentokrát do jazykůůů

23. prosince 2007 v 18:06 | Leňa

piercingy do nosu

23. prosince 2007 v 18:00

piercing do rtíkuuu

23. prosince 2007 v 17:57
omlouvám se lidičky jenom za jeden obrázek,ale víc jich tam nebylo...

piercingy do brady...

23. prosince 2007 v 17:53


šťastný Vánoce bez kámošů???ani náhodou!!!

22. prosince 2007 v 8:20 Diary
ještě že mám sarču...ona je jediná kámoška co nepodrazí...nechápu co na mě zase holky vidí!!!proč musej být ve třídě ty zasraný pomluvy!!!!!nic už nechápu...sotva se z toho vzpamatovávám tak zase začne Veronika!!!!!ch jo!!!!to je na howno šecko!!!!!!kdybych neměla sarču a další kámoše tak sem totálně v prdeli!!!!!asi Vás moc nezajímaj moje problémy co???ale já sem prostě musela napsat to aspoň sem...asi to hodně z vás zažila pomluvy....chyby na lidech...to teďka zažívám já!!!!prej že sem se změnila...za všechno můžujá bo co???kurva už mě to nebaví!!!!!a to se musíme pohádat teďka před Vánocema....koupila sem všem dárky a od těch tří sem ho dostala zpátky!!!!mě nesere to,že mi nedali dárek..mě štve to,že si hoodemně nevzali!!!!to mě bude ještě dlouho mrzet!!!!nic sem od nich stejně nečekala za dary...pro mě je největší dar KAMARÁDSTVÍ!!!!!!a to mi bohužel nedali akorát tak vzali!!!!mrzí mě to!!!a dost!!!a ještě hodně dlouho bude!!!!

zasraná akademie!!!!

20. prosince 2007 v 18:17 Diary
tak sem se těšila na husovskou noc a stejně sem se pohádala se sárinkou takže to bylo na howno...no ale zase sem se těšila na akademii že příjde robert zuzanka...juriček no a zase na howno..přišel akorát juri se zuzkou a ani mě pořádně nepozdravili!!!!no a konečeně sem se dočkala konce akademie že počkám na roberta musela sem jít do třídy....zasranej učitel!!!!!