Únor 2008


hm:D mno zajímavá poza Billa

29. února 2008 v 18:28 | LeŇa


poznámky v ŽK!!!některý jakože LOL

21. února 2008 v 16:25 | LeŇa |  Srandičky
*Učitel: Váš syn rozkopal venkovní odpadkový koš o mé auto, když se dozvěděl, že propadá z chemie.
*V hodině tělesné výchovy si odešel zakouřit.
*Ohrožoval spolužáky nožem, který potřeboval až na třetí hodinu.
*Směje se mi za zády drze do očí.
*Hulí trávu a neustále se směje!
*Žák vysadil dveře z pantu...
*Chodil po třídě s pornem a vybíral korunu za nakouknutí.
*Když jsem odstartoval přespolní běh, utekl domů.
* Ohrožuje (se). spolužáka nožem, vysvětluje to tím, že to viděl v akčním filmu
*Říká žákovské knížce studijní průkaz.
*Místo vyučování seděl v hospodě.
*Vešel sem do třídy a nepostavil se mi!
*Před vyučováním stahovala spolužákovi kalhoty.
* Běhá po třídě a zvrací židličky.
* Běhá po zdi.
* Bez dovolení padá ze zidle.
* Bezdůvodně kuká při hodině matematiky.
* Bije spolužačku deštníkem, ač není jeho.
* Byl přistižen ve školní jídelně, jak se líbá se spolužačkou. Je podezření na lásku...
* Dává porád pozor, jestli dávám pozor, a kdyz si myslí, ze nedávám pozor, tak nedává pozor.
* Dává pozor, jestli dávám pozor, a když myslí, že nedávám, tak nedává pozor.
* Dívá se na me skrz zelené prusvitné pravítko a smeje se mi, ze jsem zelený.
* Hodil mokrou houbou po učitelce a ta po dopadu na zem udělala loužičku.
* Hodil po spolužákovi místo práce kuličku zalobalu a po napomenutí i pravítko.
* Honí děvčata s ptákem v ruce.
* Houpal se na židli a bez dovolení spadl.
* Leze do petimetrové výsky na dvoumetrový strom.
* Lze a schválne uvádí jiné letopocty.
* Má pod lavicí žirafu a ta kouří.
* Močí do výše očí.
* Napovídá nepovoleným způsobem.
* Nedovolený vstup do skoly.
* Nechá se od spolužáků osahávat a nehlásí to učiteli.
* Nepíse si co ríkám, píse jen to, co potrebuje.
* Neustále se baví a odmítá mi říct o čem.
* Nevhodně ukazuje svou sílu při pracovní výchově tím, že utahuje děvčatům svěráky.
* Nutil tělesně postiženého spolužáka, aby vylezl na strom.
* O přestávce kopal do dveří, a když byl napomenut, kopnul si drze ještě jednou.
* Ohrožoval spolužáky nožem, který potřeboval až na třetí hodinu.
* Olizuje temperové barvy, a pak se diví, že zvrací.
* Plival na schodišti na níže postaveného učitele vyššího ročníku, čímž snížil jeho vážnost.
* Po písemné práci snědl tahák.
* Pořád se hlásí.

Sebepožkozování:(

21. února 2008 v 16:08 | LeŇa
Sebepoškozování představuje chování bez vědomého a cíleného záměru zemřít, jehož důsledkem je poškození tělesné integrity. Přesná definice takového jednání je nesnadná a nemá charakter přesné klinické deskripce a klasifikace.

Sebepoškozování v klinickém slova smyslu představuje kategorii, která má sociální kontext a sociokulturní pozadí. Zacházení s lidským tělem je determinováno sociálními okolnostmi a rituály, které mají kulturní a sociální význam. Tyto okolnosti rozhodují o tom, které zásahy do lidského těla lze pokládat za konvenční normu (např. tetování nebo piercing) a které již mají charakter sebepoškozování v patologickém slova smyslu.

Budeme charakterizovat termíny, které se vyskytují v odborné literatuře a popisují patologické sebepoškozující chování. Je zřejmé, že sebepoškozující a suicidální chování se odlišuje, ale toto odlišení nebývá vždycky v klinické praxi snadné.

Automutilace (self-mutilation) představuje sebepoškození, kde nejčastější motivace vyplývá z psychotické poruchy a sebepoškození může mít symbolický význam. Příkladem je automutilace zaměřená proti části těla (např. ruce, genitáliím, očím, jazyku) symbolicky vyjadřující patologické pocity viny a sebepotrestání při těžké depresi. Bizarní automutilace se mohou vyskytnout u pacientů trpících schizofrenním onemocněním. Automutilace se může také vyskytnout jako vedlejší produkt neobvyklých sexuálních praktik sadomasochistického charakteru nebo u osob s poruchami osobnosti v zátěžových situacích, jako je např. trestní stíhání, pobyt ve vězení, nedobrovolná hospitalizace, a může mít účelový charakter.

Sebepoškozování (self-harm, self-injury, self-wounding) je termín, který je nejčastěji spojován s vědomým, záměrným, často opakovaným sebepoškozováním (sebezraňováním) bez vědomé suicidální motivace, v němž dochází k narušení tělesné integrity, bez závažného letálního dosahu. Nejčastěji jde o řezná poranění kůže, zápěstí, předloktí, hřbetů rukou, škrábance, vyřezávání znaků do kůže. K sebepoškození bývají používány ostré předměty, např. žiletka, sklo. Další formou sebepoškození je popálení, např. cigaretou nebo zapalovačem. Uváděné motivy pro sebepoškození jsou rozličné, nejčastěji uváděným motivem bývá pocit vzteku na sebe samého, úleva od napětí, někdy též přání zemřít. Sebepoškozování je považováno za jeden ze znaků narušené osobnosti, nejčastěji hraničního charakteru. Někteří autoři ovšem sebepoškozující chování koncipují spíše jako návykovou poruchu (addiction) než jako znak specifické poruchy osobnosti. Do okruhu sebepoškozování bývá zahrnováno i předávkování léky, které je opakováno a není u něj patrný přímý suicidální motiv. I když v sebepoškozujícím chování můžeme nalézt apel na okolí, nebývá snaha o získání pozornosti okolí jediným motivačním mechanismem.

Syndrom záměrného sebepoškozování (deliberate self-harm) představuje širší pojetí sebepoškozujícího chování, které je vydělené z kategorie suicidálních pokusů a zahrnuje sebepoškozování jako specifický patologický projev u poruch osobnosti (hraniční, histrionské, disociální, mnohočetné poruchy osobnosti), nebo u pacientů s poruchami příjmu potravy (zejména mentální bulimie) a pacientů závislých na návykových látkách.

Syndrom pořezávaného zápěstí (wrist-cutting, slashing) má charakter sebepoškozování, v němž dominuje pořezávání, typicky na zápěstí a předloktí, které nemá vědomý suicidální motiv. Popisuje se, že afektivní projevy, které provázejí sebepořezávání, mají specifickou dynamiku a průběh. Pacienti prožívají tenzi a dysforii. Sebepořezání vede k úlevě a k opakování tohoto jednání. Osoby, které se pořezávají, mají snahu proti tomuto jednání bojovat, ale při snaze ovládnout se prožívají napětí, dysforii a vztek, afektovou kombinaci, která vede k opakování sebepoškozujícího jednání.

Předávkování léky (self-poisoning, overdosing) představuje neindikované, nepřiměřené nebo nadměrné užití dávky léků bez zřetelného suicidálního úmyslu. Předávkování bývá často opakované. Může jít o léky, které byly pacientovi předepsány nebo které patří někomu z rodiny, ale i takové, které náhodně najde v domácí lékárničce.

fotešky na přání *5*

21. února 2008 v 16:05 | LeŇa

fotešky na přání *4*

21. února 2008 v 16:02 | LeŇa

fotešky na přání *3*

21. února 2008 v 16:00 | LeŇa

fotešky na přání *2*

21. února 2008 v 15:57 | LeŇa

nějáký fotešky..na přání:)

21. února 2008 v 15:54 | LeŇa

OMLUVA

21. února 2008 v 15:37 | Leňa |  Diary
Takže..nejprve bych se vám všem chtěla trašně mooc omluvit že jsem sem nedávala žádný fotky nebo novinky a prostě nic...jelikož mi pořád blbl internet...snad se to v dalším měsíci zlepší a to doufám:D jinak jak ste se asi všimli...můj blogísek má úplně novej kabáátek:) dělala ho sárinka..takže sári fakt moc dík:)no snad se vám líbí:) ještě si ho trošku poupravím ale jakože jinak hrozně pěkný:) no a další novinka...mám dneska svátek..jinak všechno při starýým:)


rozcestík- My personality...

20. února 2008 v 15:56 My personality..| něco o mě? →
 ←my photos!→ | fotky

my diary!→ | deník

my bilge!→ | moje kecy+citátky a příběhy

strings!→ | řetězáky

rozcestík-celebrites

20. února 2008 v 15:36 Celebrites...| moje nej.stars? →
↓ singers! ↓
Rihanna
Tarkan
Akon
Beyoncé
Usher
Nelly
Ne-Yo
Dj Ironik
Eminem
Jayk3M


↓ actors! ↓
Olsenky
Megan Fox


↓scene models↓↓normal models↓
Kate Moss


↓sexy soccer players↓

jako moooc kámoši...

9. února 2008 v 20:37 | Leňa |  Diary
takže...nwm jak začít..prostě sme se s viki skámošili s dvouma klukama..jako my sme je znali:D ale tak sme se s něma skámošili..1. den s něma venku bylo fakt cool:D bylo nás tam ale moc:( byl sme na špiláku:D:D:D jako ale loly...sme hráli na přání vurbse falšku furt:D:D:Dno..2. den byl jakože the best sme byli jenom já viki ríša a ivo na lesný v nějákým parku a tam sme hráli flašku jako obvykle:D:D:D a sme si tam dávali pusu:D no LOL a dnešek byl jako nejvíc ze všech..sme šli do duplexu..o om ale mamka neví:) hi..a mě se vůbec nechtělo tancovat tak sme tam seděli a pili kolu...no nuda..tak sme šli ven a tam začal LOL:Djako novinka!!sem dneska po 3 možná 4 letech zkusila kouřit..no LOL a pak sme šli na jakousi kašnu si sednout a hráli sme na pravdu...no jakoby zase naši oblíbenou flašku:D:D:Dno a pak k nám přisedl jakejsi feťák a všichni zmlkli ne?:D a on jakože se můžeme bavit dál a tak kluci začli rýmovat:D:D hey takový loly tam říkali:D:D:D:D:D:Dz toho chčiju ještě teďka no a pak sme museli dom...a jak jinak než zítra deme zase:D nevíme ještě kam,ale jako někam určitě:D jako sem zvědavá jak nám to dlouho vydrží se spolu bavit..a doufím že co nejdýl..s klukama je takovej lol a ty hlášky s něma:D Ríša má 3 z chování a on jakože já nwm proč mám 3 z chování já sem hodnej kluk a jak on to říkal:D:D:Da pak sem se dneska řehtala klukům a jejich rýmům:D a já prej jakože sem mrtvá a ten feťoš prej jakože nechci nic říkat ale na mrtvolu seš moc živá:D:D:D:D:D:D:Dhey já nemůžu....takže držte palce ať nám to s něma vydrží co nejdýl abysme se vůbec nehádali..pásko Lenka