Duben 2008

mno tak sem zasetu...30.4.2008

30. dubna 2008 v 14:46 | LEvnička |  Diary
mno tak máme zase komply...a tak Vám musím napsat:D:Dzrovna makáme na jakýmsi slunku tak du raději na blogísek:)jak ste možná zjistili tak dneska jsou čarodky:) to je upa supeeeeeeeer..jdeme s kámodou a asi ječe nějákýma děckama na špilááásek..tím pádem bude srandy kopec:)prostě samej LOLec..doufám že mi co nejdřív pojede doma net a můřu napsat jak bylo..jelikož do konce tohoto tejdne to asi nebude:( už 14dní..jsem upa v pr....ale co...nějak to musím vydržet.....jinak docela dobrej den...sme byli první dvě hoďky v divadle na přednášce sexuální výchovy:D ale jako moooc chlap to byl...pan Uzel:D tak bych se teda chtěla jmenovat...jinak si tam všichni posílali něco na bluetooth a mě něco chodilo skoro každých 5 minutek....našel si mě jakejsi kluk a dal mi odkaz na libko..jako ne že by to byl nějákej kus,ale jako pěknej je:D no jinak až sme vyšli z divadla tak sem se dozvěděla že tam byla nějáká holka..mě strašně podobná....tj...dvojčátko a mě to řekli holky až pak:( no co...už zvonilo tak budu muset končit..mějte se pěkně a yapařte si na čarodky...:D papa LeŇa

29.4.2008

29. dubna 2008 v 12:35 | Levnička |  Diary
mno tag máme chemii sme v komplech tag píšu..máme dělat cosi...nwm ani co...:D tag píšu na blogísek:( nepřibí(ý)vaj mi komentíky..sakra:D asi si udělám new SB..ječe nemám doma kompl tag až budu mít tak budu brouzdat a musím najít nějákej blogííísek:) ječe sem přibude něco zejtra jelikož máme komply....ale jenom jednu hoďku:( ale co....aspoň můžu bejt na blogu a entu celkově:) no nic...učitelka tu obchází tag budu končit...tak zííítra:)

řetězáček *2

26. dubna 2008 v 14:10 řetězáky
Co se ti vybaví když se řekne celer? → neznáám:D
Napiš sem ovoce, který tě napadne jako první. → jablka...meloun....víc toho...
Jakou máš barvu vlasů? → hnědááá
Máš hlad? →ani néééé
Černá nebo růžová? →černáá:D
McDonald nebo KFC? →obojí....
Punk nebo HipHop? → je mi to fuk...
Počítač nebo TV? → asi kompl....
Skype nebo ICQ? →ICQ :) mám tam víc lidišek...
Čokoláda nebo chipsy? →jak kdy.....ale spíš čokoládku:)
Kdo má pokračovat? →kdo chce....asi SB....jinak..nemám ráda tuhle otázku:D

zameškaný dny bez netu...2

26. dubna 2008 v 13:25 Diary
tak...co se stalo během toho co mi nejede net?takže zaprvé jsem o5 u babičky tak píšu odtud...jinak během tohoto tejjdne by měl kompl dovalit:) tak budu psát častěji!!!mno jinak...mám new botišky:) po asi 14-ti denním chození po Brně je kkonečně máám!!!byla sem s kámoškou ve Vaňkovce a potkali sme Juliho!!a nejenom 1 ale rovnou 3krát!!hey upa mimo sem byla!!!jako nikdo nechápal jak se mi může líbit ale jako:D jediná já sem se po něm otáčela..jinak nikdo...všichni nezájem...jenom já:Djinak nic new....akorát se těším na čarodky...budu v Brně a prostě budu s kámojdama a prostě LOL nejvíííc:Dtak ZDR a ječe se ozvu:) Jo a málem bych zapommněla...sarča objevila new skupinku - Jonas Brothers....založila si o nich i blog,ale nesmím zveřejňovat:) ale jinak..můj názor na ně je takovej,že jsou...mno...jako vzhled nic moc...i když se na ně chvilku zadívám tak pěkní kluci:) a písničky??mají úžsnej styl ale znějí mi trošku jako ženský:( jinak celkově...dojem na mě udělali jedinou písničkou...

Sorry lidišky!!!!

23. dubna 2008 v 14:14 | Levnička |  Diary
Lidišky strašně se Vám všem omlouvám,že sem na blog nic nedávala teďka poslední dobou,ale sem totálně v prdeli!!!odvezli mi kompl i s modemem na net kvůli tomu,že mám šíleně yavirovanej kompl!!!!!!chjo:(:(:( už je to víc jak týden a už sem z toho mimo!!!!!snažím se být co nejvíc venku abych zapomněla na počítač ale nejde to:(:(:( už ale by měl dorazit (kompl):D:Dtak snad to bude brzpo...teďka máme komply a tak píšu..jinak bych tu asi nebyla:D ale během týdne bych měla zase pokračovat:)tak držte palešky:)

14.4.2008-STAV TOTÁLNÍHO VÝTLEMU

14. dubna 2008 v 21:07 | LEvnička |  Diary
moooooc halouzní den:D:D:D:D:D:D prostě nejvíc LOL...ve škole zas Peťulce trochec hrabalo:D volala do terranovy a pak ječe kamsi že si objednávala pizzu:D:D:D hey mooc LOL...potom na obědě...taky šíleně loleční:D sme měli práškovou krupičnou kašu a na tom totálně nesladký kakao...k tomu pití který chutnalo jako jarová voda:Djinak hrabalo Sarči (MAU a Bou:D) pak venku sme byli s ivošem a taky lolečky...potom sem napsala ríšovi..hey to teprve byli LOLečky!!!sme šli do parku a von jak mluvil:D:D:D:D:D:D:D:D:D pak k nám zase přicházeli totální exoti:Dnapříklad baba,která byla totálně ožralá a ječe se ptala na hospodu:D když odcházela tak jí Ríša řekl že smrdíš:D:D:D:D:D hey já sem se řechtala všemu!!!!!!!cokoliv řekl bo udělal ríša:D on je upa moooc mocnej:D:D:Dpak za náma přišel dědek hladil si mýho psa a mlel cosi o tom,že pracoval v Zoo a že má rád zvířata a že v jakýmsi škaredým baráku bydlel jeho kamarád:D nás to prostě nezajímalo a von furt jel:D:D:D:D prostě dnešek shrnu třema slovama: STAV TOTÁLNÍHO VÝTLEMU:D:D:D:D:D

vííkend - 11.4 - 13.4

13. dubna 2008 v 21:00 | Levnička |  Diary
tenhle víkend?mno...jak se to vezme...V pátek sem se pohádala s mamkou,jak jinak než kvůli Znojmu...ona asi nikdy nepochopí že mě totam nebaví!!!je to vesnice a já jsem typická městská:D prostě nejsem ten typ na procházky lsem a tak...ale co...nějak sem to přežila...pátek byl docela ok....koukla sem na nějákej ten film a dalo se to,ale v sobotu:( to byla nuda jak něco...doma se dalo možná tak ležet a koukat do televize bo do blba:D ječe že byl na hřišti fotbal...a tak mě aspoň vytáhla sestřenka na fotbálek...ale řeknu vám...hrůza:D ti kluci to vůbec nedávali:D:D:Dale nakonec sme tam ztvrdli aspoň hodinu:( už mě to tam fakt nebavilo..a šlo vidět že mího psa taky nn:D a pak sme šli obejít snad celou vesnici a víc....sestřenka upa zkuhrala jak ji bolely nohy a já zkuhrala zase žízní..ale jakmile sme dorazili dom tak sem byla upa šťastná že sem si na prdel sedla:D večer sem pak zašla na net...a nelituju!!!konečně mám SB!!!a musíte uznat,že sem trefila na super blogísky úžasných lidiček:)♥♥♥♥♥:) no a dneska sem zas jela sama do Brna...jinak dneska nic new...jinak sem strašně ráda za navštěvovanost a komentíky na blogu:) díky SB:)

řetězáček *1

13. dubna 2008 v 18:26 řetězáky
Jsi ..
Upřímná? jj sem a hafo!!!!
Seběvědomá? tak trochu
Hodná? jak čem..jak na koho...
Přátelská? aji jooo
Uzavřená? podle situace...
Samostatná? ani néé:D
Rozhodná? ani nééé...
Sobecká? někdy...a jak v čem...
Hádavá? jj aji joo:D
Ulhaná? většinou nn
Agresivní? nn
Tvrdá? néééé!
Jemná? nn
Milá? já nwm....jak na koho:)
Ukřičená? njn:D turci vždycky:D:D:D
MÁŠ RÁDA: Společnost? jj mooooc..... Samotu? ani ne...ale když mám blbou náladu tag jj Přírodu? mno..ale jooo... Jídlo? jj ale podle toho jaký:Dtřeba maso fakt nemusííím!!! Když Ti někdo lichotí? kdo by ne:) Hudbu? ¨miluju hudbu!!!! Pořádek? jj ale těžko ho doma udržuju:D Smích? no jasan!!!! Srandu? jj:D:D:D:D:D:D To bylo něco o Tvých vlastnostech .. Teď napiš .. Něco, co na sobě opravdu nesnášíš.→ to je těžký...ale asi že sem hodně ukecaná a upřímná,címž odrazuju okolí:D Co nesnášíš na životě.→ že se musím podřizovat druhým!!! A teď něco,co se Ti na sobě líbí.. (Vlastnost/Vzhled)?? → upřímnost....a vzhled? asi zuby:D:D:D:D:D:D:D A co miluješ na životě.→ dobrozdružství!!! Co máš ráda na svých přátelech a proč jim tak věříš.→ můžu se jim svěřit s tím,s čím co nemůžu říct třeba mamce...a rodině a ak...a dokážou držet tajemství... Co nemáš ráda na svých nepřátelích ?? pomluvy!!!! Tvůj oblíbený výrok? já nějákej mám?:D UŽ JSI? Někdy lhala? nwm možná tak jednou za rok?:D Něco zapřela, abys pomohla druhému? jj Na sebe byla někdy pyšná? jj teďka za svůj blog!!!a SB!!! O kom si přeješ dozvědět se víc a tím pádem chceš, aby udělal tento řetězák? → kdo bude chtít..ale asi SB:)


pomozte těm,kteří Vás fakt potřebují..

12. dubna 2008 v 19:28 | Levnička
Jsou lidé, kteří potřebují pomoc! Ti, kteří žijí ve státech, kde jsou silně potlačována lidská práva a kde odsuzují i malé děti!
Jsou země, kde ne každý rozhoduje o svém osudu a kde lidé potřebují pomoc od nás, ze zemí, kde s tím můžeme něco udělat. Odsuzujete ty, kteří poleptají obličej teprve třináctileté dívce a zohaví jí tak na celý život? Nemůžete se srovnat s tím, že muž je ve straně, kterou v té zemi neuznávají, zavřou jeho rodinu, samotného pak popraví a jeho žena musí v cele i porodit?
Chcete pomoci?? Ale jak?
klik na celej článek..

11.4.2008 - Lol na obědě...

11. dubna 2008 v 16:06 | Levnička |  Diary
hey mno tak dneska sme ten tejden fakt zabili samejma LOLečkama:D:D:D mno tak hlavně na obědějako vždy:D:D:Dsme dělali úplný blbiny...sme měli na oběd jakejsi blivajz..fůůj...byla to taková jakoby až stará knedla:D:D:D k tom jakýsi zelí a k tomu ječe noha...nwm čí..ale asi kuřete:D:D:D a Peťa v tom našla peří tak my se Sarčou jakože fůůj,ale jedlo se dál...ale Peťule pi(y)tvala dál:D:D:D a našla tam jakýsi cévy a žíly a tepny a bůhví co ještě:D:D:D a pak tu jednu hodila sarči na talíř a ta to šla pak vyhodit:( ale o nic nepřišla...a pak Peťa měla hlody něco ve smyslu jak by ta noha obživla a chodila by po stole:D:D:D:D:D:D:D:D hey já sem z ní nemohla...sem se tak řechtala že mě bolí břicho od smíchu ječe teďka:D:D:D ale upa the best LOL byl ten,když sem byla na chodbě a přišel ke mě smutnej Ivoš s tím,že mu páťáci sežrali tatranku:D:D:D:D:D:D:D:D sem chytla takovej záchvat...a jak von ječe popisoval jak mu ju jedli před jeho očima...a že na ni měl chuť a prostě LOL:D mě to v tu chvilku přišlo tak strašně vtipný:D i když mi ho bylo líto,jako mě kdyby někdo sežral tatranku tak začnu brečet:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D no prostě dneska upa nejvíííc LOL:D:D a tak sem procházela googlem co bych sem dala jako obrázek a našla sem...mno...ehm....zajímavej obrázek:D kdyžtak můžete juknout do celýho článku:)

citátešky z libka mojí kámojdy ze skautu...3

11. dubna 2008 v 15:54 | Levnička
v celým článku:)

citátešky z libka mojí kámojdy ze skautu...2

11. dubna 2008 v 15:47 | Levnička
v celým článku:)

citátešky z libka mojí kámojdy ze skautu...1

11. dubna 2008 v 15:45 | Levnička
v celým článku:)

9.4.2008

9. dubna 2008 v 18:39 | LEvnička |  Diary
hey včera moo den:) sme potkali zájezd Italů...upa nááádherní kluci!!!všude jsou pěkní kluci tak proč musej být v česku takový dršky??:D nechápu...sem se dneska těšila že je zas uvidím a vono howno...už odjeli:(no newa...každopádně sme se ve škole moc ne nudili...hlavně v matice...tj...písemka...jako byla moooc lehočká,akorát trochec přísný známkování..takže bojím,bojím...pak sme o volný šli se Sarčou po městě a řešili sme,jak je to s lidma,který mají 2 hlavy...naráželi sme na otázky typu: jak třeba jí jdlo...nebo jak si čistí zuby:D:D:D je mi těch lidí líto,ale prostě zajímalo by mě jak to dělaj v takovýmhle případě...po ekole sme potom šli se Sarčou na patrov...pod takovou bránu,kde si něco přeješ a vono by se to nělo vyplnit:D trapná představa,že tomu věřím,ale já sem docela pověrčivá a moje přání by se mělo vyplnit...už kvůli tomu,že si nepřeju žádnej auťák bo new mobil,ale věc,která je docela smutná a nepochopitelná...a navíc to není pro mě..ale pro druhýho člověka,kterej mi fakt stojí za to,abych obětovala pár minutek a nějáká šance že se to přání vyplní tuje taky...takže teďka musím jenom doufat:) i vy mi držte palečky:) ječe je blbí že teďka trčím doma a docela se nudím..kdyby jenom docela...už sem byla domluvená se Sarami i s Viki a matka se na mě naštvala a nemůžu nikam!!!!hey to dokáže tak nasrat!!!ale zase v tom nejsem sama!!!píšu si s Anetkou a ona tay nejde ven..i kdyby jí mamka dovolila,tak nemá s kým..to já zas přesnej opak...¨tak jdu něco házet na blog....nudím se tak máknu aspoň tadyk:)

..na přání Anet...fotešky Richieho:)

8. dubna 2008 v 21:08 | Levnička
Richie čeká v celým článku:)

fotešky Heathe Ledgera

8. dubna 2008 v 20:36 | Levnička
v celým článku jsou nějáký jeho fotešky:)

Heath Ledger-kdo to je?

8. dubna 2008 v 20:30 | Levnička
Heath Ledger
- herec
- Datum narození : 04.04.1979
- a bohužel i datum smrti:( : 22.01.2008
- místo narození : Perth, Western Australia, Australia / Manhattan, New York, USA
Heath se narodil ve znamení Berana
Životopis :
Heath Ledger se narodil v australském Perthu. O herectví se začal zajímat už když chodil na základní školu Guilford. Své první herecké zkušenosti získal působením v Guildfordském divadelním souboru. Brzy poté se začal objevovat v několika australských televizních show. První z nich byly "Clowning Around" (1992), "Ship to Shore" (1993) a Pot "Sweat" (1996) v němž si zahrál významnou roli homosexuálního cyklisty.

O rok později si zahrál keltského prince Conora v historickém televizním seriálu Řev "Roar". Stejný rok se objevil v malé roličce Oberona ve filmové pohádce Tlapka "Paws". V hlavní roli devatenáctiletého chuligána Jimmyho si zahrál v celovečerní krimikomedii Ruce pryč! "Two Hands" (1999). Filmoví kritici film nazývali Australským Pulp Fiction. Po přestěhování do Hollywoodu si zahrál v další významné roli komedie Deset důvodů proč tě nenávidím "10 Things I Hate About You" (1999).

Patriot(2000). Postavení nového talentovaného Hollywoodského objevu potvrdil v dobrodružném romantickém příběhu ze 14 století Příběh rytíře"A Knight\\\\\\\'s Tale" (2001). Stejný rok si ještě zahrál vedlejší roli citově strádajícího Sonnyho, jenž si dobrovolně vezme život ve filmu Ples příšer "Monster\\\\\\\'s Ball".

V dobrodružném dramatu Čtyři pírka (The Four Feathers) si zahrál jednu z hlavních rolí britského důstojníka Harryho Favershama. Tento britsko-americký, romanticko-dobrodružný příběh lásky, přátelství, odvahy a sebeobětování byl natočen v roce 2002.

V roce 2005 se objevil v roli Jacoba Grimma ve snímku režiséra Terryho Gilliama Kletba bratří Grimmů a v tomtéž roce si zahrál ve filmu Legendy z Dogtownu(režie Catherine Hardwicke), jež vypráví skutečný příběh o skupině mladých surfařů vystupujících pod názvem Z-Boys, kteří přivedli k životu nový, revoluční styl skateboardingu. Celý tento příběh by se vůbec nemohl odehrát, nebýt Skipa Engbloma - spolumajitele Zephyr Shopu, který zajistil Z-Boys jejich obrovskou slávu. Od okamžiku, kdy se skutečný Engblom doslechl o filmovém zpracování, si v roli sebe samého dokázal představit jedině Heatha Ledgera.

Na přelomu roku 2005/2006 zaujal rolí Ennise Del Mara ve filmu Zkrocená hora od oscarového režiséra Anga Leeho. Film vypráví milostný příběh dvou mladých mužů - rančera a kovboje - kteří se poznali v létě roku 1963 a stali se přáteli na celý život. Prožili mnoho radostí i tragédií, díky kterým poznali slabost a sílu lásky. Film získal na MFF v Benátkách hlavní cenu Zlatého lva a byl nominován v sedmi kategoriích na Zlatý glóbus. Po boku Heatha Ledgera se zde objevil Jake Gyllenhaal g v roli Jacka Twista. Tato role mu vynesla ocenění na Oscara V roce 2006 si zahrál hlavní roli ve filmu Casanova. A také jednu z hlavních rolí ve filmu Candy. V roce 2007 natočil film I´m not there, kde hrál po boku Richarda Gera, Cate Blanchett a alších. Jeho posledním dokončeným filmem je Temný rytíř (Batman Begins 2) kde hrál roli Jokera. Premiéru má tento film v ČR 24.7.2008. Tato role ho prý velmi vyčerpala a začal kvůli ní brát hodně prášky na spaní, musel totiž na to totiž stále myslet.

Chodil například s Heather Graham nebo s Naomi Watts, ale nakonec ho zkrotila herečka Michelle Williams(seznámi se s ní ve filmu Zkrocená hora),s ní měl 2 letou dceru Matildu, jejímž kmotrem je Jake Gyllenhaal. (plánovali spolu hodně dětí bohužel se rozešli a ještě k tomu Heath zemřel) V posledních měsících svého života údajně chodil s Mary-Kate Olsen.

Dne 22.1. 2008 zemřel, zřejmě na předávkování léky na spaní. (Bylo mu pouhých 28 let). Jeho rodina však tuto verzi odmítá. A policie sebevraždu také vylučuje. V jeho newyorském bytě ho našla masérka, přivolaný lékař už mu nedokázal pomoci :-(. Avšak ani pitva neprokázala jeho pravou příčinu smrti, v těle neměl žádné drogy, jen pár prášků na spaní. Někde se spekuluje o tom že si jich ani nevzal moc, ale bral je už déle a srdce mu prý mohlo zastavit. To jsou však jen doměnky. Jeho rodina nechala jeho tělo převézt zpět do rodné Austrálie, kde měl asi 1.2. pohřeb. Na pohřbu byla celá jeho rodina a nejbližší přátelé i jeho expřítelkyně Naomi Watts, tak i samozřejmě Michelle Williams, Jake Gyllenhaal a jiní.

nějáký jeho fotešky...

8. dubna 2008 v 20:10
kdyžtak v celým článku:)

Shayne Ward - kdo to je?

8. dubna 2008 v 19:59 | Levnička
Shayne WardSh
Shayne je zpěvák...stal se jím díky vítězství v pěvecké soutěži X-factor...( v Anglickém X-factor)
narodil se : 15.10.1984 (24let) v Manchester, Anglie
je narozen ve znamení : Váhy
Životopis!: Celým jménem Shayne Thomas Ward. Mladíček Shayne Ward je vítězem další reality show. Stal se druhým vítězem X Factoru ve Velké Británii. Kromě vítězství má na svém kontě i zápis v Guinnessově knize rekordů za počet internetových downloadů jeho vánočního singlu v jednom dni. Albový debut obsahuje také hitový singl No Promises.

Shayne Ward 23.3.2008 vystoupil na prvním finálovém večeru X Factoru v Česku. Zazpíval písničku If That's Ok With You.
Shayne má také na svém kontě dvě CD :
1. 2006 -
Shayne Ward
2. 2007-
Breathless