Červenec 2008

Avril Lavigne 0.1

31. července 2008 v 18:00 | Levnička

a zase sem tu...opıcka + Bedrı

30. července 2008 v 14:47 | levnıcka |  Diary
ahooooojky.....jsem zase v netovce....a musım vam zdelıt hnedka nekolık zpraaavıcek.....na Ayvalıku-mesto kde sme...tag tam je zverımex do kteryho sme dneska rano zamırılı se kouknout...a majı tam zıvou opıcku.....sem se na nı tak chvılku dıvala a ona mı podala ruku..lol....mno a tedka pred chvılınkou sme tam bylı zas.....a o5 mı podavala ruku..je tak sladounka....sem o nı furt basnıla az mı mamka rekla ze se mam mrknout po ınzeratech a ze mı ju koupı domu....sem upe cumela....psa mı nechtela doolıt a opıcku j? WOW....se musı kouknout na ınzeraty a to by bylo kdybych zadnou neobjevıla..sem happyyyy
jınak k Bedrımu....chjo..otec je taaaak trapnej.....furt za nım chodı a rıka mu at se rozejde se svou holkou..holkou? sakra ma snoubenku....a vcera sme tam sedelı jece se sousedkou a furt se mı smalı a rıkalı mı Bedrı Bedrı..at uz jdou nekam..lol...uz za nama anı nechodı nas obsluhovat a kdyz dojde tag je celej rudej..a co mam rıkt ja? uz se na nej racı anı nedıvam...po tom co dela a rıka mu otec...mam jeho fotku uz dva roky ale letos sı ho musım taky vyfotıt........chjo.......me se anı do ty kavarny na jednu stranu nece....ale zase se na nej musım furt cucet..lol....co mam delat?
uz se hrozne tesım domu..nebo tahle klavesnıce me zabıje...a taky okolı te ınternetove kavarny...a ne jenom to....furt se nudım..budto cucım na telku ...mımochodem...byla tam ı hanna beth..lol... nebo spım..kupodıvu az do obeda...coz u me nenı normall a nebo jım...co jım...furt zeru..lol.....ale jako netloustnu ptze to tadyk vypotım..
P.S.: smrdı mı ruce od podavanı opıcky..
a tedka v ty netovce je malınkej pejsek....me furt vocuchuje nohy..hele pse..me nesmrdej...LOL...

příběh-hrob

30. července 2008 v 11:11 | Levnička |  Moje kecy...
mega dobrej příběh,ale takymega dlouhej=D

mooc good vtípky=D

29. července 2008 v 18:47 | Levnička |  Srandičky

Jede řidič v noci lesem a najednou uvidí u cesty postavičku,celou v červeném,jak na něj mává..Zastaví,stáhne okýnko a uslyší:"Jsem trpaslík,chodím v červeném,jsem teplouš a mám žízeň."
Řidič mu podá láhev vody a jede dál.Náhle uvidí u cesty modrou postavičku.Zastaví u ní, stáhne okýnko a ptá se:"Co jsi zač a co chceš?"
"Jsem trpaslík, chodím celý v modrém,jsem teplouš a mám hlad."
Řidič mu podá svoji svačinu a jede dál.
Po chvíli na něj zas někdo mává, tentokrát oblečený celý v černém.Řidič zastaví,stáhne okýnko a ptá se:"Tak co,ty buzerante,co to bude tentokrát?"
"No tak abychom snad začali vaším řidičským průkazem!"


Víš co je nejvíc EMO?????
.
.
.
.
.
.

Chleba... má 2 patky a furt se řeže


Přijde jednou Mikuláš do Jedličkova ústavu a říká dětem. "Děti, kdo mi zazpívá, dostane bonbónek. Kdo mi zatančí, dostane taky bonbónek. A ten, kdo mi zatančí a zazpívá najendou, dostane dva bonbónky!" Děti sedí, tupě zírají a čekají až nějaký šťastilvec půjde udělat to co se čeká. Zvednul se malý Jiřík, lítal po místnosti, rozhazoval rukama div že si oči nevypíchnul a hulákal jako kdyby ho na nože brali. Mikuláš se na něj kriticky koukne a naštvaně řekne. "A ten, kdo bude dělat dementa dostane akorát tak přes držku"


Politik říká při projevu na předvolební kampani.
"Když mě zvolíte předsedou vlády, bude stát pivo 1Kč, žvýkačky a podobné maličkosti budou zcela zdarma, mobilní telefony všeho druhu max. 300Kč..."
Jeden starší volič odpovídá: "Ještě tu o Sněhurce!"


NÁVOD K LOVU MRAVENCE:
Potřebujete: talířek, sůl, vodku, sklenici, kamínek, větvičku.
Na talířek dejte špetku soli. Mravenec si v domnění, že jde o cukr, lízne. Jelikož po soli bývá žízeň, začne hledat vodu. V tu chvíli mu do cesty postavte sklenici s vodkou. Mravenec vidíc vodu se napije plnými doušky a po zjištění, že nepije vodu, se začne motat pryč. Jelikož je nametený, nevšimne si narafičené větvičky, zakopne a rozbije si hlavu o kámen.


Dohadují se Rus, Američan a Čech, kdo umí vyrobit nejlepší věc ze skla.
Rus říká: "To my, u nás v Rusku, dokážeme vyrobit tak dlouhou skleněnou trubku, že s ní vidíme až na dno nejhlunšího oceánu!" ... "A jak tomu říkáte?" ... "Oceánohled".
Američan na to řiká: "To nic neni ... to u nás, v Americe, dokážeme vyrobit tak silnou čočku, že s ní vidíme do nejvzálenějšího vesmíru! řikáme tomu kosmohled."
A Čech na to: "To my v Čechách dokážeme vyrobit takovou věc ze skla, že s ní vidíme skrz zeď!"
Ostatní se diví: "To neni možný ... Jak tomu řikáte?" ........... "OKNO!"


Do nebe přijde k sv. Petrovi chlápek, on si prohlíží jeho záznamy a říká: "Mmmm, hříchy tu nemáš, ale nevidím ani žádný dobrý skutek. Udělal jsi nějaký?" "Jasně, šel jsem kolem takových garáží v temné uličce a vidím jak tam nějací motorkáři znásilňují mladou dívku. Zrovna na ní byl ten nejsilnější z nich, pokérovaný, zpocený...tak jsem vzal obrovský klacek, přetáhl ho po zádech a skopnul jsem ho z ní." "No jo, tak to není špatný a kdy to bylo?" "Teď je to asi sedm minut."


Tatínek vede nemocného kluka do nemocnice. Lékař ho přijme, položí na lehátko a zeptá se:
"Jak je starý?"
"Ale, Stará je v pohodě, ale kluk je nemocný!"


Hovorí Fero frajerke:
Marka, daj si tento kúsok torty.
Ďakujem, Ferko, nechcem! - odmietne Marka.
Prosim ťa, daj si kúsok torty...
Nechcem byla bysom obézná
Prosím ťa...
Naozaj nechcem tortu!
Žer tú tortu, ty piča jebnutá! Je v nej prsteň, kurva!!! Chcem ťa požiadať o ruku!!!


Turista zabloudí v horách a najednou uvidí baču jak nese jehně a ten turista se ho ptá
"Dobrý den nevíte jak se dostanu k nejbližší vesnici?"
a bača odpovídá "Mno tak mi tady podržte to jehně" turista mu ho podrží bača rozmáchne ruce a řekne "nevím".


To se takhle po dlouhé době potkají dva kamarádi. Ten jeden zve toho druhého na pivo a ten druhý říká: ,, Já nemúžu, mě by manželka pak nepustila domů, kdybych přišel připitý." A ten první mu poradí: ,, dívej, já to dělám takhle. Přijdu ke dveřím, svlíknu a když se dveře otevřou, hodím dovnitř věci. Manželka mě venku stát nahého nenechá." Tak se spolu sťali jak hovada. Asi za týden se zase potkají a ten jeden se ptá toho druhého. ,, Tak co jdeme zase pít?" ,, Po tom minulém fiasku raději asi ne!"
,, Počkej co se stalo?"
,, Tak jsem se svlíknul, zazvoním a když se otevřely dveře, tak jsem tam hodil hadry. Pak se dveře zavřely a ozvalo se: PŘÍŠTÍ STANICE KAČEROV!"

Kiki Kannibal-info

28. července 2008 v 19:57 | Levnička |  Kiki Kannibal
-Datum narození: 2.2.1993

-Místo narození: Chicago, Illinois

-Znamení: Vodnář

dıplomek od SBcka PAJINKA

28. července 2008 v 10:09 | levnıcka
je nadhernej.....moc se mı lıbı...kujuuuuuuuu

statıstıky....2...

28. července 2008 v 10:05 | levnıcka |  Diary
navstevnost mı klesaaaaaaa...chjo......snad se to zmenı az dojedu do cr.....
Navstevnost za minuly tyden (14.7. 2008 - 20.7. 2008) je:
Pondeli: 65
Utery: 60
Streda: 62
Ctvrtek: 47
Patek: 68
Sobota: 34
Nedele: 50

Celkem: 386
Navstevnost za minuly tyden (21.7. 2008 - 27.7. 2008) je:
Pondeli: 33
Utery: 45
Streda: 31
Ctvrtek: 26
Patek: 41
Sobota: 27
Nedele: 32

Celkem: 235

zase zdrawıııım...I love Bedrı

28. července 2008 v 9:49 | levnıcKA |  Diary
ahujky lıdıcky....tag me tu zase mate....dovolena je zatım ok...sem spalena a vypadam jako prase..lol...ale mam se fajn.....
z nazvu clanku ste vycetlı Bedrı....je to jeden cısnık...a je naprosto dokonalej....ok...je ploste upa normalnı klu...tatka mı ho vyfotıl uz pred dvouma rokama a mınulej rok co sme tu bylı tag byl na vojne mno a letos byl tu....uz dvakrat sme se pozdravılı a porad se smal a cervenal se....tatka mı rekl.ze je ası do me taky zabouchlej....jo jasny..kdyby do me byl zabouchlej tag nema na ruce snubnı prstynek....on je zenatej? nn nenı..ale bude.....hm....ses zklamana?ptal se me tatka...nn nejsem..ı kdyz..pravda byla jına.....ale tak cooo....toho jece bude..takovych cısnıku...lol.....snad me pozve na svatbu....docela by me zajımalo..kdo je ta holcına..klıdne prıletım z ceska..lol....
sem zas v jıne netovce...je tu lepsı klavesnıce a chodı za mnou jakejsı turek se me furt vyptavat jestlı nemam problem..lol...
chjo....uz se tu nudım..kdybych nemela prıstup na netık tag ası zdechnu nudou...vcer sme bylı ve vılove castı se koupat v bazenu a bylo to ega dobryyy....akorat me palı cely telo...ale co.....
vracım se ası kolemj 13.8. ptze mamka zas menı plany...ale uz se mooc tesım do CR....pp♥ jdu obehnout SB

Audrey-informace

27. července 2008 v 19:45 | Levnička
-Povolání : modelka,stylistka

-Datum narození: 1985

-Místo narození: Philadelphia,Pensylvánie,USA

zdrawım z turecka

26. července 2008 v 11:07 | levnıcka |  Diary
ahujky zlata mojeeeee......ası se dıvıte co ja tu zhe..n..sem v turecku....tj...ale sem v netovce......sem upe ve svy kuzı lol...akora se tu blbe pıse....je tu dıvna klavesnıce..lol....hacky a carky...to tu neznaj..mno...zatım je to dovolena v pohode...koupat sme se bylı dvakrat a sem spalena.coz u me nenı normally...mno oblecenı mam opravdu hodne....mam tu sest paru bot a z toho 4 neco jako converseç...ale converse nejsou....ptze conversk tu stojej 2000 kc....
porad tu okukuju krasnzho cısnıka lol....a ajı mı rekl merhaba coz znamena ahoj
sem haapppy ptze mı napsala kıkınka.....sem moc rada ze sı na me vzpomnela...
musım koncıt..ası se vratım do 13.8...frt na me cumej jakzsı prıteplenı turcı lol...ale anı jeden nenı heykej lol....pp♥

Hilary Duff 0.1

26. července 2008 v 10:10 | Levnička

luxusní domy...= awww

25. července 2008 v 11:25 | Levnička |  nezařazený obrázky a fota=)

a dům olsenek :

příběh o slepé dívce...

24. července 2008 v 9:28 | Levnička |  Moje kecy...

Bylo jednou slepé děvče, které nenávidělo sebe a celý svět za to, že nemůže nic vidět. Měla vrozenou vadu očí a nikdy nic a nikoho neviděla. Každého nesnášela, až na svého chlapce. On byl stále s ní, ve všem jí ochotně pomáhal. Jednou mu řekla, že kdyby někdy mohla vidět, hned by se za něho vdala. Stalo se jednoho dne, že se konečně, po dlouhé době našel dárce, který jí mohl dát nemocnou část očí. A tak se těšila, že konečně uvidí svět a taky svého přítele. Chlapec se jí hned po operaci přišel zeptat, jestli si ho vezme. Dívka se usmála, ale když otevřela své "nové" oči a uviděla ho, byla v šoku. I on byl slepý. Začala přemýšlet o svém životě a nakonec slepého chlapce odmítla. Ten smutně odešel, z očí mu tekly slzy. Po pár dnech jí přišel dopis. Byl od něho. Chlapec jí děkoval za všechny krásné chvíle, které spolu prožili. Na konci dopisu stálo "A dej prosím pozor na moje oči".....

Amy Winehouse-fotenky=)

23. července 2008 v 19:54 | Levnička |  Amy Winehouse


Amy Winehouse-info

22. července 2008 v 10:54 | Levnička |  Amy Winehouse
-zpěvačka
-Datum narození: 14.9.1983

-Místo narození: Camden,Londýn,Anglie

-Znamení: Panna

vtípky s blondýnkama a o blondýnkách=)

21. července 2008 v 13:24 | Levnička |  Srandičky
já vím,sem strašná=D furt sem dávám ty blondýny=D (nic proti nim nemám=))


trochec větší pixelky=D

19. července 2008 v 10:05 | Levnička
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

18.7.2008 (zítra odjíždííím=(=(=( loučím se s váma)

18. července 2008 v 21:13 | Levnička |  Diary
mno tag už je 20:46 a já budu muset jít chrnět jo asi si každej řekne,že na chrnění je to docela brzo ale já ráno vstávám už v pět ráno chjo...jako snad to dám mno...každopádně nechci odpadnout v buse,ptže jedem přes Vídeň..(přes centrum půl hoďky...) tagže se musím koukatjako letní sice neníá tak záživná jako ta zimní a Vánočnítag ale vídeň je Vídeň mno a pak mě čeká 5hodin čekání na letišti no to mě poser
ale pak jako brrrm brrrm letadýlkem 2,5 hodin! ale tag to dámMAYBE... a co ječe říct? tohle měl být původně velkej rozlučnej článek...ae jaksi mi došli slovasnad jen....
BUDE SE MI STÝSKAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A JAK.....mooooc!!!! po blogu....po blogáčích (SBčkách) po lidičkách ze school a tak mno.. ae tak hafoo...o nákupy sice nebude nuda..ale co s new věcma.když nebudu mezi svýma lásenkama..chjo....asi budu brečeeeet...no nic..tohle je poslední článek,co je odemně aktuální....další,který tu přibudou,tag budou přednastavený.. co sem bude naskakovat tag seznam máte kdesi v deníku=D dobrej popis žhe?? =D
jinak krásný rozloučení pro mě je new SBčko....upe krááásnýý bloček=))
tag ale lidi už mě odsud odtrhněte=D néé jáá necii=D já fuckt neci=D co když spadne letadlo? mno to poznáte,když sem nepřibude nic po 17.8=D asi trochec předbíhám co??=D no nic..budu muset končit....musím=D nechci...už Lenko táhni spát=D=D=D sakra už táhni=D to nende=D=D tag PP!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!↑↑↑↑↑↑↑↑Tohle mi dalo práci=D si toho važte...

přííběh...

18. července 2008 v 10:24 | Levnička |  Moje kecy...

Šla jsem po škole domů.Vzala jsem si kolo a chtěla jet za svým klukem-Michalem.
Když jsem jela,myslela jsem na něho.Na to,jak se líbáme..jak mě objímá.I přes foukání větru mě zahalil krásný pocit lásky.Jela jsem na silnici,kde byl nájezd z dálnice.
Najednou se setmělo a já pocítila chlad.Takové divně zamrazení.Předzvěst něčeho špatného. Nenechala jsem se tím nijak zastrašit a jela jsem dál. Dál jsem přemýšlela o nás. Co bude dál.
Z přemýšlení mě vytrhla rána a zvuk rozbíjejícího se skla. Okamžitě jsem se probrala a zjistila, že pár metrů přede mnou do sebe narazily dvě auta. Jedno z nich mi bylo povědomé.Nee!!!!!
To nemůže být pravda!! Rozjela jsem se. Zastavila u modrého auta a vykřikla Ne!!
Na zemi ležel Michal. V autě seděla jeho matka...Rychle jsem vytáhla mobil a zavolala sanitku.
Zjistila jsem, jestli Michal dýchá. Dýchal.
Položila jsem ho do stabilizované polohy a čekala, až přijede sanitka.
Michal otevřel oči a podíval se na mě. Usmál se. Já také. Řekl mi dvě nejkrásnější slova na světě,
jeho poslední slova:Miluji tě.Já tebe taky řekla jsem se slzami v očích.
Rozbrečela jsem se a objala ho. Celou dobu jsem ležela na něm a objímala ho. Zdálo se mi to jako věčnost, než dorazila sanitka.Vyslechli mě, co se stalo, ale já neměla sílu mluvit. Jen jsem brečela. Pořád jsem opakovala jen slova on a umřel.
Za pár dní jsem jela na kole za tetou a uviděla jsem to místo.
Ten křížek s květinami, které tam každý druhý den nosím. Brečela jsem. Tady se to stalo.
Tady to auto do jejich auta vrazilo a jeho to vymrštilo z auta a tady on zemřel. Už nikdy mu nebudu moct říct do očí Miluji tě. Nikdy už nepůjdeme spolu ven. Už nikdy..
Miluji tě slyšela jsem vykřiknout svůj hlas, slezla jsem z kola a šla do silnice.Zase budu s ním...