26.6.2009

26. června 2009 v 12:33 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  Diary
Když ráno vstáváte,nadáváte na školu..když dostanete špatnou známku...říkáte nenávidím školu...když ste v devítce,říkáte si..těším se,až odtud vypadnu..ale počkejte na poslední den..budete vděční za každou sekundu strávenou na škole...za každé objetí od spolužáků,za každé projití po schodišti...za všechno!!! poslední minuty vnašem ústavu byly...prostě něco neskutečně krásnýho=( na výzo mám 4x 4 .. ale jako vůbec to semnou nějakým způsobem nesere..mě je jedno uplně všechno..i ten blog..jediná věc,kterou mám v hlavě jsou děcka..co děcka..rodina!!!♥ mno....jednu hodinu sme si poslechni ředitele,podepisovali trička...proslov od Bajera atd..a prostě aww.....já nevíma,le já si pořád nepřipoutí,že už se tam nevrátím..nikdy..=( mno a po škole rozloučení,objetí od děcek...děkuju moc Martičce,Zitě a Elišce...Zituš..to co jsi mi řekla budu mít v hlavě ještě hodně dlouho..nečekala jsem to....zrovna od vás...a ty Elinko neplááááč....chci tě vidět...a naše hádky mě mrzí a šíleně moc!!!♥ jsi malí zlatíčko a myslím že máš srdce na správným místě..ráda tě budu potkávat!!!♥ mno a potom jsem šla s Leňuš na první stupěň,tam jsem dala čip na obědy a potom jsem šla na špilas za děckama...upe moc děcek a prostě awww=( moc mě mrzí že jsem se nestihla rozloučit s těma dvouma=( prostě lituju toho a moc!!!!!!!!!!!!!! no a potom šli někteří o KFC...i brášulka můj...=(..zlatíčko malí=( a potom každý šel domů..za chvilku jdeme na rozlučák...budu s něma...každá minuta pro mě teď znamená hrozně moc!!!♥♥♥ mno nic...já valím...omlouvám se SBčkům...2 dny jsem u nich nebyla..ani na jídlo pořádně nemám pomyšlení...jím,ptže musím a je mi blbě=( pokud to někteří jedinci nechápou,na konci devítky pochopí..kdo to prožil tak ví...vlastně neví,ptže nikdo neměl kolem sebe takový lidi jako já=(=(=(=(=(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

čtete můj deník???

jj čtu! 56.8% (284)
občas se mrknu.. 21.4% (107)
ne!!!vůbec mě nezajímá soukromý jiných!!!!!!!!! 21.8% (109)

Komentáře

1 AddieMystery | love U ♥ AddieMystery | love U ♥ | Web | 26. června 2009 v 15:00 | Reagovat

poslední věta byla pravdivá =) ale já to chápu, neměla jsem sice s lidmi v třídě takový vztahy jako ty, což mě celkem i mrzí, hrozně moc jsem ráda že prostě jako kolektiv jste jednička ♥ zvládneš to zlatí, máš naši podporu, vždyť se budete střetávat =)

2 J!tu§hk@- ♥ eSBénko ♥ J!tu§hk@- ♥ eSBénko ♥ | Web | 26. června 2009 v 23:39 | Reagovat

Víš, Leni, upřímně mi tvoje slova vehnala slzy do očí. Já to prožila už 2x. Jednou na základce. Přesně tak, odcházela jsem s pocitem "Sbohem školo" a opouštěla jsem ty lidi, kteří se mnou provokovali učitele, s kterými jsem se hádala, smála a zažívala neskutečný a nezapomenutelný chvíle. To teď zažíváš ty a já moc dobře vím, jak to je. Taky mi tak bylo. Ty říkáš, že to nepochopíme, protože tam nebyli ty lidi, co jsi měla ty, ale myslím, že když se loučíš s jakoukoliv třídou je to stejné, protože tam jsou jiní "stejní" lidé.
Druhé loučení jsem zažila před měsícem a něco. Byly to 4 roky a s nima jsem to obrečela nejvíc. Když mi spolužák dal pusu, přišel další a znovu a každé obejmutí znamenalo o pár slz navíc a když mi řekl ten největší drsňák ze třídy, že by rozbrečel taky, málem mě t položilo. Pak nás Vašek spolužák utěšoval..
Ale tím, že odcházíte nic nekončí. Ba naopak, začíná nová etapa a vídat se můžete přeci vždycky, i když mimo školní zdi..

3 "Elůnka" "Elůnka" | 27. června 2009 v 12:01 | Reagovat

Já už to opakuju asi milionkrát dokola ale prostě děkuju za všechno..za to rozloučení poslední den!♥..hrozně ráda na tebe budu vzpomínat!♥♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama