Říjen 2009

Best Friends

31. října 2009 v 14:11 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  Srandičky
=D to je sladkýý=D

Run this town - Jay Z ft Rihanna & Kanye West

31. října 2009 v 11:58 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  videos...| nezeřazený videjka? →
dobře oni! nemálo povedenej song!♥

Vždy když..

31. října 2009 v 10:13 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  Srandičky
Vždy když mě posere holub...děkuji Pánu bohu, že nedal křídla i krávě...

exoti z libka se vracejí=D

31. října 2009 v 9:07 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  Srandičky

ach můj bože=D mě taaak moc baví se vyžívat v blbosti druhého člověka=D

trošku pravdy..

30. října 2009 v 13:17 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  Moje kecy...
Milovat někoho znamená pochopit i tože Vás nemiluje
Láska není dar ani ovoce láska je kus voloviny která bolí u srdíčka
Láska nezradí zradí člověk.
Nenávidím tě za to že tě nedokážu nemilovat


U Děvky máš jistotu že ti dá vždycky...Už jen proto aby tě zrujnovala ješte víc než tenkrát.. Na co už asi někdo marně zapomněl..

s těma nej..cesta výtahem=D

30. října 2009 v 13:15 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  fotky- já

21.10. - 29.10.2009

30. října 2009 v 11:59 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  Diary
Ahoj zlatíčka..tak se Vám po dlouhé době ozývám..pochybuju,že mě někdo z vás postrádal,ale pokud vás zajímá co se dělo,změnilo,čtěte dál=)
Důvod,proč jsem tu dlouho nedala nic je ten,že nám odpojili net..matka nezaplatila a tak nám ho odpojili!
hodně věcí se změnilo,stalo... ale popořádku:

středa 21.10.
mooooc pecka den! na třídnické hodině mluvili o člověku,na kterým mi tak záleží..celkem hnusně=(.. ptm sme měli tělák..po dlouhé době jsem se přemohla cvičit=D..tak sme skákali z místa..no to bylo..=D vedle mě seděli kluci..a takový žabáky co sem házela=D.. ptm jelikož jsem kecala tak mě vzala vedle sebe na rozcvičku=D takže další lochec před děckama=D no nemohla jsem! ptm v občance jsme měli s Gábuš aktuality..celkem fajn=P..jinak ptm chemie a peckovní test=D jako...všichni všechno opsali=D nakonec mám 3/4 .. neumím opisovat no=D.. ptm čeština,matika a fyzika..opět nuda=D.. a ptm děják..a jelikož sme měli psát test tak 13 lidí odešlo=D ale ptm se kluci vrátili..prej je ta učitelka viděla..ale aj tak ten testík byl lehounkej! ..

čtvrtek 22.10.
na sedmou=X.. zas=X.. nudaaa celkem...ten den byl divnej=D.. akorát musím dodělávat věci do zbožíznalství..kreslit jak dement tj=D.. pecka..

pátek 23.10.
bezvaný den! dom s úžasnou náladou!!! ani nevím proč ten den byl tak skvělej..měla jsem bezvadnou náladu,loleční stavy=D a prostě..aww..ptm odpoledne Olympie s Nikuš a Kikuš,Vanishem.. faajn to bylo=P.. jinak večer na vyhlídce s těma nejlepšíma : Saruš,Thiki,Kiki,Niki,Vanish,Ríša..sme si dali čokoládu a Ríša mi půlku vypil=D pohoda.. ptm sem šla jenom s Vanishkem a Ríšem po městě a takový lochy=D oni rozdávali letáčky na diskotéku a to bylo jenom Ríša: chceeeš letáček?=D paní pojďte do Rubiconu,máte na to věk=D..a večernííček=D Grtij=D.. =D oj nemálo smích z nich! tyhle dva kluky nejvíííc baštím!

sobota 24.10.
celý dopoledne doma=Xakorát ptm s mamkou sme jeli do Shopping parku s tím,že tam zaplatíme ten net...ale on tam ten obchod už není=X.. jinak shopping park je moc pěknej! já tam byla jenom tak 1x v životě a to už dávno..ale je to tam moc pěkný! ptm velká chystačka a přes velký namáhání a přemlouvání jsem jela k Nikušce..tam na mě s Vanishkem čekali a šli sme do TESCA..nakoupili nějáký věci a šli k Nikuš,,tam net a tak..a ptm došli: Saruš,Kiki,Ljuk a Didi ...a chystačky,hromadný žehlení vlasů=D a pohoda..ptm se šlo na bus směr slatina..v busu sraz s Vikuš a Verčou.. no to byla cesta=D sme se aj vraceli nějak=D zabloudili sme=D no nádhera=D.. já tj poprvé v životě na sobě podpatky a to ještě nejmíň 10 cm a o číslo menší=D.. no mooc pecka=D.. jinak v trolejáku nejlepší Vikuš=D prej ooo mě někdo sahá na zadek,to je vzrušující=D a já jenom takovej lochec a prej Vikuš?=D otoč se..a tam takovej 80 letej nechápající velkoušatej děda=D nemáálo smích z toho=D no a došli sme do Pegasu.. já to celý pokazila..nedokážu se bavit..nevím proč..komplexy z toho,že neumím tancovat atd.. ale bylo to super..jenom díky nim.. tancovalii...s Nikuš sme pili všecko možný=D sakra taky znáte ten pocit,kdy se chcete ožrat ale ani za boha to nejde?=D.. kurňa=D.. no nic..bylo to fáájn..všechny drinky za 20=D..no a ve 3 sme jeli k Nikuš,ale jenom já s Niki a Ljuk s Vanishkem..ta cesta nejvíc loleční=D..já se asi tak kilásek před barákem vyzula=D a došla to v ponožkách=D doma sme si dali pizzu,koukali na film a napsali sme na Očko vzkaz=D prej Lenička a Nikolka zdraví Blážu=D.. nebo něco v tom smyslu=D a ono se to tam zobrazilo=D no lool..ptm došel zbytek a šlo se spááát...tj. ve 4-5 ráno=D

neděle 25.10.
prej koukni jak spěj=D jáááj=D haha to nečekali že jsem byla vzhůru=D.. no..Kikča a její "upečená" vánočka v obalu=D.. prej: vánočka nebo bábovka? jéé to je jedno=D buchta jak buchta=D.. jinak ptm domů.. a nuda..celý den u telky...zewlení ale neskutečný=X=(..

pondělí 26.10.
dopoledne nachystání a za mamkou do práce..mimochodem..má novou práci=P..v cukrárně=D tak jsem tam byla celý dopoledne..pomáhala jí..ptm jsem valila před Husovku..awww ty vzpomínky zas=( s Bildem sme tam chodili..aji do hodiny k 9kům sme šli..a prostě nejlepšííí♥
ptm Bilda musel jít a tak sem šla do Banky..zaplatit net..a oni mi to tam nevzali..takže jsem od půl 3 až do půl 5 lítala po bankách a hledala ING=D.. když jsem konečně našla ING tak mi to tom taky nevzali=D.. pecka...tak jsem šla do spořitelny..tam i s Nikuškou..a tam taky nic=D takže všecko zbytečný a stejnak jsem skončila na poště=D takže do 5 dnů bych to měla mít.. no a ptm s Nikuš sme šli do COOL HEAVEN (kavárna),cestou sme potkali Gábinku a Elinku♥no a v COOL byla Kikuš a Box..sem si dala výýbornou čokoládu=P..a ptm Nikča odešla a došla Kačka a ptm i Saruš=P .. a ptm jsem šla domů..konečně doma! Wrrr nesnáším úřady a všecko tomu podobný=D už nikdy tj=D..

úterý 27.10.
-úžasný den,bláznivá nálada..=)) ráno nuda..dopoledne došla na návštěvu sestřenka..sme chvilec pokecali..pohodaa..ptm jsem jela za Gábuškou..chodili sme po Krpoli a Řečkách a kecali..probrali všecko možnýý..volali sme Blážovi,ale nešel ven=(.. ani Kotty ne.. no a kolem 5 jsme jeli do města..prošli nějáký obchody a šli na sraz za Elinkou..potkali sme moje spolužáky..uplně po dlouhý době...aww..♥..no a ptm Elinka šla do kina,já s gábuš na nádr,Gabča jela domů a já šla k Sarči..tam chvilku na netu a ptm sme šli na námko na sraz..tam byl Ráďa a ptm došla Peťulka a Nikita..ptm i druhá Peťa.. sme tam seděli a kecali...a přišlo mi to jako o prázkách..letních..prostě lavičky na námku a ONI.. ptm došla partička kluků..tam stáli a dělali blbosti..jeden mi vzal kabelku,prohrabal se v ní a objevil tempery=D nemálo loch=D.. no co..=D potřebuju do školy=D.. co už no.. ptm jsem domů..byla hrozná kosa=(

středa 28.10.
Yeah=) svátek a volno!!♥ .. dneska jsem celý den prozewlila doma..pořád bylo co dělat a když ne,tak zewlení u telky,úklid a taaak=P.. akorát večer jsem měla jít za holčinama,ale nakonec z toho sešlo,tak když už jsem byla namalovaná tak jsem šla s Andíkem se projít..a nelituju=P..

čtvrtek 29.10.
skvělí to den=P..sice jsem brzo vstávala a zažila drsnou hádku rodičů,ale ok...šla jsem na sraz za Gábinkou=* a šli sme do centra wellness..tam se nás ujal takovej mladej borec a měřil Gabču,její váhu,říkal co by měla a neměla jíst apod. Gábuška teďka depkačí že je tlustá=X achjo...že my tam chodili.. no a celkem trapas tam=D sem tam rozlila vodu a tak=D..a ten borec chodil na naši školu=D minulej rok ji vystudoval=D.. a náš ředitel byl jeho třídní=D.. no..a ptm sme si šli sednout na zákusek =P.. mňam!.. a ptm Gábuš domů a já za mamuš do práce,ptm domů a zase za ní=D a zas domů...nejlepší prej máš hezkýho psa,čivava?=D no jasněě=D.. a číslo by bylo?=D jáááj..ptm jsem šla zas za mamkou=D a ptm na sraz za máničkama..tj Kiki a Niki=D s něma po městě...do mekka,kde sme narazili na Domina=D no ten aby se k nám nepřidal=D.. tak sme seděli tam...hořící koš,noooo natočte si to=D nejvííííc nejlepšííí=D.. ptm sme šli na vyhlídku...já s Dominem upe zewl=D.. po asi 2 hodinách sme si prosadii svou a šli na českou=D tam si dali buchty z pekošky a kiki s dominem šli domů...já s niki po městě a potkali sme hogyho..a s ním sme jeli na ústřední hřbitov=D v osm večer=D.. no dojeli sme tam a zavřeno=D pecka..tak sme jeli zpátky=D cestou zpátky sme mohli mít pěknou společnost klukůůů.. kdyby tam nebyl Hogy=P..no nevadí=D tak sme byli ve městě...potkali Johnyho=D a ptm jenom s nikuš do vaňkovky=D tam sme pokecali,dala si nikuš jídlo..a taaak..ptm městem a domůůů=P...byl to dokonalí den! Utekl strašně rychle,ale moooc jsem si ho užila!tyhle prázky byly zatím za mooc! A ještě nekončí,naopak všecko teprv bude=P..

- už nevím jaký z těchto dnů to byl,ale město s Jaňulkou..a potkali sme JE!=( no mooc mi to zvedlo náladu no=(..jako cizí..=(..
- Bilda a Hogy =* awww..další bezvadní borci=D.. s němi sme taky byli venku=D
- víte co? největší a nejlepší novinka: USMÍŘENÍ S VIKUŠ! po 3 a něco měsících! ..
- překrásný SMSky od Gábuš..je krásný číst věci,že někomu na vás záleží..já ty dva miluju! a jsem ráda že je mám!moc! ale..dát někomu,kdo chce lásku přátelství,je jako dát chleba tomu,kdo umírá žízní.. prej jako bratr sestru..awwww umírala jsem!no to je jedno...chápu jenom já a ona!..
- prázdniny celýýýýýýý týden! chacha=D a sme asi jediná škola=D..nebo aspoň v Brně=D..
btw: v cč statistiky

Mad World - Gary Jules

19. října 2009 v 21:34 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  videos...| nezeřazený videjka? →
ta co hraje když superstar odcházejí=(


...=D.. velmi (ne)povedené dítě

19. října 2009 v 21:26 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  nezařazený obrázky a fota=)

to je taaaak ošklivý dítě=D=D=D

Gabčina nejvíc zabijácká poznámka: chtěla bych vidět tatínka=D=D=D=D=D=D

Colby O Donis ft Akon - What You Got

19. října 2009 v 19:11 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  videos...| nezeřazený videjka? →
borciiii!♥

Britney Spears - Sometimes

19. října 2009 v 19:07 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  videos...| nezeřazený videjka? →
neskutečně starej song=D ale jako...něčím mě dneska zaujal=P..

19.10.2009

19. října 2009 v 14:46 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  Diary
CHCI se smát každé blbosti
CHCI vyzařovat dobrou náladou..
NECHCI se pořád přetvařovat jak mi je fajn=(
ale..nejak mi to nejde=(
první dvě hodiny IKTčka..sedět s Gábi...to je prostě za moc=D sranda jak nikdy! co je to ROM?=D..hele tam zametá =D.. můžu mít dotaz?=D bude smysluplnej! NE,raději ne=D.. mno a ptm tělák...necvičila jsem=D když já jsem tááák moc líná..no newa=D prej..hej..a ten mobil jako..fotí vůbec?=Djde z něj volat?=D.. čínský iphone=D..hele..nebyly v tom lentilky?=D nenéí to jenom hračka?=D já bych tomu Alíkovi pleskla=D..jinak děcka lítali 12 minut tam a zpátky a sbírali víčka od PETek=D chudáčci.. zezačátku takový energetičtí a ptm upe mrtvoly=D.. no a ptm obchodní činnosti..nuda!.. ptm ajina..a SCIO.. nuda a celkem DOST těžký=(.. no a ptm čeština..modlila jsem se aby mě z něčeho nevyvolala..jsem DOST pozadu=X.. no a ptm domůůů...
Vím,komu se nedá důvěřovat=( a mrzí mě to=(..


Já,Saruše,Adam a teďka i Kiki=D základka se hrne do jedný,naší třídy=D..♥...od středy nastupuje k nám Kikuš!

v cč statistiky=)

škola

18. října 2009 v 14:57 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  nezařazený obrázky a fota=)

pro mě to neplatí...já se tam ráda vracím...už jenom skrz NĚ!=P

Megan Fox

18. října 2009 v 11:56 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  Megan Fox

Život je..

17. října 2009 v 22:38 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  Moje kecy...
Život je šance-využij ji,život je krása-obdivuj ji život je blaženost-užívej ji,život je sen-uskutečni ho život je výzva-přijmi ji,život je povinost-naplň ji život je hra-hrej ji,život je bohatství-ochraňuj ho život je láska-potěš se s ní,život je zá...hada-pronikni ji život je slib-splň ho,život je smutek-překonej ho život je hymna-zpívej ji,život je boj-přijmi ho život je štěstí - zasluž si ho,život je život - žij ho.

ale co vždycky platí:

LIFE IS BITCH!


můj nový mobil=D

17. října 2009 v 20:01 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  fotky- já
a tak na vaše přání vám sem hodím jak vypadá=Dnechtěl se mi fotit a tak jsem ho našla znovu na netu=))


líbí se vám?=)

17.10.2009

17. října 2009 v 19:51 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  Diary
ahojdaa! jaký ste měli den? já dobreeej=).. ve 3 jsem jela do Krpole kde na mě čekala Verča,Kiki a Lucka+Verčina sestřička..a jeli sme do Kohoutek dát tu sestřičku rodičům..a jelo se na mendlák a odtud do města...pořád sme nevěděli kam jít=D chodili sem a tam..v čajce bylo plno=( a nakonec sme skončili v Pozadí=D to je bar na námku=D holky si dali koktejl a já Marlenku=P upe chuť jsem na ni měla=P.. ale ty koktejly co holčiny měli vypaalii chutnali dobře=P no a ptm ž půjdeme do Vaňkovky,ale skončili sme u Sarči doma=D rohlížení fotek a vodárna=P.. a ptm domů=) je sobota večer a já trčím doma..už 2 víkend=( příští víkend ale bude akce a já to všecko doženu=D..♥

Ne-Yo - Make it work

17. října 2009 v 10:55 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  videos...| nezeřazený videjka? →
nejúžasnější ON!♥

16.10.2009

16. října 2009 v 18:19 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  Diary
Ahojky! jaký ste měli den? já celkem zvláštní=(..to počasí je otřesný!=X no..ve škole nuda...první hodinu chemie...zápisky a zewl..ptm fyzika..jako sme psali test a ona dovolil taháky,ale musel být 5x5 cm=D ..pohoda... ptm textílie..sme měli supla..jako dělali sme si co sme chtěli=D pecka.. a ptm sme měli matiku..příklady na procenta a nuda.. ptm ajina..test 1-2=D haha pecka.. ptm OČi-obchodní činnosti=D a nuda..po škole jsem jela s Kájuškou do města..povídali sme si o třídě..řekla mi věci..děkuju jí..a mrzí mě že zrovna takový zlatíčko zažívá tohle=(.. prošli sme obchody,sedli si ve Váni a pohoda=)ptm musela na bus..a tak sme šli za jančou..s ní sme doprovodili Kájušu na ten bus a ptm mě doprovodila Jaňulka před Vaňkovku kde čekal Alešek..a s ním jsem jela do Olympie..otevírali novou část..už máme největší Olympii=P...uplně nejvíc luxusní je to tam..ale jako čekala jsem od toho víc..možná kdybych měla lepší náladu tak to vidím jinak.. nwm no..jinak potom sme jeli zpátky..moc dlouho sme tam nebyli...nic mě nebaví=(..
KONEČNĚ mám naději..mám naději že něco dopadne dobře..nevěřím v to moc a nejraději bych měla to co mě má potkat už teďka..ale vyplatí se čekat? snad jo..jsem hrozně zvědavá jak to dopadne..každopádně se mám na co těšit..♥..

15.10.2009

15. října 2009 v 16:45 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  Diary
Ahoj zlatííčka...jaký jste měli den? ten můj byl..divnej=(..hnedka ráno jsem zaspala..a tak jsem místo na 7 šla na 8.. měli sme 2 hodiny zbožíznalství ale jelikož jsem tam neměla barvičky a měli sme supl a mě se nic nechtěl dělat=D tak jsme si se sárou povíídaliii...=)..pohodička... ptm sme měli ajinu.. nudaa=D sme psali slovíčka..vidím tona 1=D.. ptm základy ekologie..to sme dělali všeobecný znalosti SCIO testů...pohodička.. a ptm čeština..to sme dělali zase SCIO..nuda.. a ptm textílie...zase supla a opět nuda a kecání=D.. po škole jsem valila domů ale mobil nikde..a tak jsem šla s Jaňulkou a Saruškou k mamce do práce..dala mi penízky a šli sme na poštu..a mám ho!!!!! mobil s Hello Kitty! akorát tam nemám takovou tu tužtičku na dotyk,mám tam ajinu takže budu muset to nějak přeto=D.. a je menší než jsem předpokládala..ale je dokonalej!♥♥♥ nejvíc happy jsem!!! no a ptm sme šli s Jaňulí do Vaňkovky si sednout na chvilec...KONEČNĚ nezdraví hamburger! mňam=D...po těch nemocničních hnusech celkem pohodičkáá=)♥jinak je venku neskutečná zima..a tak jsem happy že můžu být schovaná doma=P