Prosinec 2009

Co mi přinesl rok 2009

31. prosince 2009 v 16:39 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  Diary
Rok 2009 předpovídali,že se budou rozcházet všechny páry,který nemají být spolu..mě žádnej rozchod po X letech nepotkal.. ale vím jistě,že to byla pravda.. rozešli se všichni! Rodiče mých kamarádů,sestřenka,teta,babička..prostě všichni,kteří byli s druhým člověkem dlouho!
Rok 2009 mi připravil hrozně moc změn..Všechno poprvé..
- poprvé pobyt v nemocnici
- poprvé sama v turecku
- nejhorší v tomhle roce byl asi nástup na střední školu...rozloučení se základní.. ale i tak..sřední školu bych už neměnila!
- první opravdový kalby=D..konečně si začla ten život užívat i jinak..
- 15 let...ach krásnej to věk=D a občankaaa♥
- potkání spoustu nových lidí..
- změna všech lidí,který znám=(( .. i já jsem se změnila!a přiznat si to dokážu!
Stalo se toho tak moc...nemá smysl sem vypisovat všechno..ale tenhle rok..byl hoodně akční no=D..za spoustu věcí jsem určitě moc ráda!za ty akce a zážitky jen s těma nejlepšíma!a hlavně za tu budovu na kterou teď čučím z okna=D.. ale spíš se všechno pokazilo.. hlavně to Turecko..
- ale hlavní důvod proč tenhle článek píšu je popřát Vám,jelikož vím sama,že ani pro vás nebyl lehkej(vaše smutné články mluví za vše) aby v roce 2010 klapalo už všechno podle vašich představ..aby ten rok byl lepší než tenhle..aby se vám splnila všechna přání..aby se vám nic nestalo a aby vás blogování bavilo tak,jako doposud..ptže nevím,co bych bez určitých lidí který mám v SB dělala=(..Mám vás moc ráda! a doufám že dnešní večer to pořádně zapijete!a těším se na vaše zážitky!♥ miluju vás!
Nellience a Andíčkovi
Addince
Janushce
Verunce (vickinka)
ségrušce Jitulce
Leničce
Angelice
Barušce (Lady Hollywood)
Hopííkovi
Májušce mojí milované♥
Lucince

oni,s něma

30. prosince 2009 v 12:05 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  fotky- já
Nikuš(sestřenka).. uplně udělaná z dinosaurů byla=D jaj!=D

s Aleškem...výtahová fotka♥ON?naprosto úúžasnej vtipnej prcek♥ ..

Sáruš a Jaňule♥..jednou takhle ve škole=D

s Aleškem a Drábíkem.. v jeden super den♥

28.29.,30.12.2009 aneb dokonalí 3 dny se sestřenkou=*

30. prosince 2009 v 11:03 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  Diary
- pondělí večer→i přes dlouhé přemlouvání cesta do Brna se sestřenkou.
- COOL Heaven a potkání děcek♥
- večerní rychlochystačka a sraz s 23 letým kamarádem sestřenky Ivošem=D..pohodičkaaa....snad do 4 hospod..prej můžu dostat ještě jedno? ne,zavíráme..=D..pohodička...super pokecy...sranda..prej dej mi cigaretu já ti ukážu jak kouří bob a bobek.. a on tu cigaretu přelomil a zahodil a prej..bob a bobek nekouří vůbec=D=D=D ááá umírala jsem=D
- rozjezdem domůůů..a co je ten rozjezd?=D ááá Nikaas ty máš dost=D.. chce se ti spát? ne..mě taky ne..mám hlad..já taky..jdeme něco vařit?=D tak joo=D vaření ve 4 hodiny ráno=D.. no krása=D..
- tak v 11 pojedeme do Olympie..no jistě...Nikolka si vstala až kolem půl 1..Lenička vařila..a bylo to ku** dobrý=D..v Olympii sme skončili až kolem půl 4..procházení obchodů...no semnou něco nakupovat=D samo,že nic nemám=D.. však proč žj=D.. Nikola nas*aná jak něco=D.. pohodička...ptm město..jídlo..a já šla ven s Aleškeeem♥.. tutinek maleeej..jeli sme pozdravit naše pracující spolužáky v elektro...jaj=D...zase ty hlody=D...už se mi po nich stýskalo! hlavně po snoubencovi=D..
- chystačka a odjezd někam do Obřan=D..sezení v hospodě s Robem,Luckou a Ilčou...hráli kulec...hrozně podivná hospoda to byla=D.. obsluha protivná..no co..v 11 směr město a sraz se šagyyyym=D.. čekání v mekkovi na Martina a jeho kámoše.. potom plnej bar=D..takže jinam→kulečník=D jak jinak... no to bylo=D prej no jo..jde ti to=D.. proč jsem vždycky hrála proti klukovi?=D.. SAruška má narozeniny...*yahoooo*..kočko už počtvrté a i tady- všechno neeeeej!♥♥♥a taky nesmím zapomenout na Nellienku♥ 2 dokonalé osoby maj narozky...yuchuu..nejlepší kecy s něma!♥ koulovačkaaaaa yuchuuu=D..
- domůůůůů....uplně kus cesty pěšky a pak stejně busem zpátky=D pohodička..ležení a pokus o spaní..kdyby nezavolal její opilí kamarád a nevykládali spolu 1 a půl hodiny! takže spát sme šli o půl 5..pohoda=D pohádka o karkulce na dobrou noc od něj neměla chybu=D.. prej hej ta tvoje sestřenka je zhulená?=D=D=D=D=D=D=D=D=D=D áááá největší tlemy s ním=D.. no a dneska odjezd sestřenky=((( .. bylo to tu dokonalí s ní!♥ nejlepší hlody se všema!♥

Fragma - Memory ( Klaas Remix )

27. prosince 2009 v 20:17 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  videos...| nezeřazený videjka? →
za chvilku sem nacpu polovinu youtubka=D neee to ne..dneska už poslední...slibuju=))..je to dooost dobrej song...hlavně mi připomíná zase Pegas s něma..ať už to zase vyjde=( stesk!

Vánoce 2009

27. prosince 2009 v 18:50 | ..Mrs.z.h.u.l.c.a.. |  Diary
Ahoj zlatíčka...=) tak vám píšu...=D..po delší době...nejsem v Brně=)ale sestřenka byla tak hodná a půjčila mi noťas=P tak tu jsem...zase už půl dne=D njn..celá já=D..
jaký jste měli vánoce?=) abych pravdu řekla tak jsem ráda že je to za náma..
na každým blogu o tom je článek=D už mě to deprimuje=D.. taky ten chaos a toletošní vánoce byly nejhorší vůbec...zklamání je slabý slovo=X....jsem ráda že je to pryč..jinak celý ty 4 dny..koukám na televizi..uzdravuju se..relaxuju a pořád myslím na ně..teda hlavně na něj=( .. sakra!!!
včerejší noc byla nejlepší...prej mě se ale nechce spát..mě taky ne=D tak jdeme koukat na filmy=D sme koukali na komedii frajeři v krabici nebo něco takovýho...myslela jsem že to bude blbost a chtěla jsem se koukat na bruna..ale pak jsme zjistili že to byl super film a ten brno totální blbost=D no a spát jsme šli o půl 4 ráno.. pohodička=D.. měla jsem jít s něma v sobotu na disko..ale nechtělo se mi.. navíc bych tam seděla,nudila se a akorát kašlala a smrkala! =X půjdu příště=)
už se nemlžu dočkat zítřka! jedeme se sestřenkou do Brna! až do silvestra tam budeme samy...to bude pohodičkaaa....určitě někam zajdeme večer..nákupy a to všecko...awww...ale hlavně volnost! mega moc se těším! .. nevím co už psát..jsem ráda že jsem se na net vůbec dostala...zítra se tu už ukážu na svým PC=P tak se mějte!

Mario - Let Me Love You

27. prosince 2009 v 18:24 | .:MRs.z.h.u.l.c.a:. |  videos...| nezeřazený videjka? →
dlouho jsem ji hledala...ted ji jedna mána dala na face...nemá konkurenci ten song! a ten hlas! awww

Jan Bendig ft. RumunGro - Boze Zmento

27. prosince 2009 v 17:38 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  videos...| nezeřazený videjka? →
krásný video....pěknej song...nepatřím mezi ty,který ho straaašně lofinkujou..(bože!) ale obdivuju ho=)) je to frajer!

Vánoce, Vánoce...

24. prosince 2009 v 8:37 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  Diary

MERRY X-MAS FOR ALL!

Všem SBčkám..a celkověvšem blogáčům=P
husáčkům=*..Cool gangu.. 1.A+B ..

23.12.2009

23. prosince 2009 v 18:11 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  Diary
Zažila jeden z nejdokonalejších dnů...nejvíc tlemy..až mě z toho hlava bolí=D.. ve 12 sraz s Nikuškou..samozdřejmě hvězda došla pozdě=D..s Vanishkem..směr Vaňkovka...krásné nákupy=D..Herrvis=D.. terranka atd..sraz s Eliškou...nabrání Ledni a COOL..nečekaně=D..čokoláádka mňam=D..potom sraz se Shagym=D.. prej oni nevypadaj jako feťáci=D ne vůbec=D jinak směr→Kulečník..
- Lenička se opět předvedla=Djaj=D prej kdo to hraje hůř?=D ehm..=D no zážitek..
- Eli pojď..no já nevíím...pojĎ prosím...kurva dělejte! jo tak jo,už dem=D
- nejdokonalejší cesta v autě v mím životě=D
DO hajzlu jdi ty kokot* malej nebo si z toho psa udělam gyros!=D =DKurv* to by mě ani ty chlupy neohřali těch kalhotech=DDD=DTy pic* pražacka !Tady je povolena 50 a ty jedeš 30 !
=DNastupte kurv* !!!!=DJdi doprdele!:D:D:DTo je pic* !:DTo ti ty kokot* nepomuže že běžíš!!:Dstejně tam budeš čekat ješte 10 minut=Dprdel jak nárazník v Otavě=D ..
- Shagy má řidičááák=D *yahoo*
- doprovod Elinky..a zpátky do COOL s něma..drbání aut=D prostě kluci=D..
- KFCčko s maminkou..aneb odplata za noční úklid=D .. já nemůžu usnout..já taky ne..jdeme uklízet?=D tak jo..
- Lenička nemá ředitelskou dutku! nejde k ředitelovi!!! *yahoo*..proč? chce to mít kamarády s dobře prořízlou hubou=D
- Lenička jede zítra do Znojma...takže se s váma loučí..neví do kdy..myslela si,že ji mamina bude držet až do silvestra,ale sestřenka sem dojede 27. takže pojedu s ní...a až do silvra budeme hospodařit samy spolu...každej den kalba=D *yahooo** nejvíc nadšená jsem byla=P.. potom dojede asi Janička..a uvidí se...každopádně 25. je diska..vesnická=P to bude zajímavééé=D..těším se..ale na silvra víc!♥ čekejte mě tu 27.12. možná dřív=)

Proč?

22. prosince 2009 v 22:05 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  fotky- já
protože tady sme se rozloučili s 8.třídou...poprvé jsem hrála bowling..
protože tohle byla a vždycky bude nejlepší třída v historii husovky!
protože tohle je nejúžasnější škola..
protože s něma jsem měla ty nejlepší školní zážitky..
protože tohle je uplakaná fotka..s našima třídníma tričkama...jeden z posledních dnů spolu..
protože tohle je poslední den školy..před rozlučákem..zase všichni se sešli na špilberku=* huliči jedni=D
protože Kláruška a Nikuška jsou dvě naprosto dokonalé osoby ze třídy
protože tohle jsou naši největší borci!♥ jednou takhle o volné hodině..
protože tohle byla ta největší žirafa=D 185 cm=D..verunka..♥
protože cesta na rozlučák byla..vtipná=D
protože za rozlučák nejvíc děkuji....bylo to tam úžasný! nejvíc zážitků♥nejlepší lidičky♥všechno co se mělo stát se stalo..
protože s ní sedávám jak na základce tak teď na střední..s ní největší bordel...nejkrásnější fyzikální fotky=D..a protože tohohle člověka bych za nic na světě nevyměnila!a nejvíc vděčná jsem,že sme zase spolu
protože tyhle kozeny znám nejdýl..a tu vpravo uplně nejdýl=D..s něma mám spoustu zažitýho..je mám strašně ráda!a protože tohle je fotka-reklama na piercy=D (od té doby sarči ještě 1 přibyl=D)
Protože takhle sme zahájili 9 třídu.. protože tady ta fotka je...růžová=Da protože tam jsou úžasní lidi..
protože od něj mi čaj chutná nejvíc=D a protože letos pro mě znamenalo hodně už jen to,že mi podal ruku..
protože takhle sme se loučili s 8. třídou..zase to jídlo=D..nejlepší bordel tam=*
Protože tohle je tzv. nejkrásnější fotka a nejhnusnější pozadí=D
protože Peťulka.. nejkrásnější fotka s ní=* naprosto dokonalí člověk s obrovským srdcem..nehorázným smyslem pro humor..a v její společnosti se cítím nejlíp=*
protože Ríša=D..jeden z nejvtipnějších a nejúžasnějších Husáčků.. jeho hlášky a pohyby neměli konkurenci..naše venčení a drcení psa=D.. stýská se mi=(
protože já a Sarinka=D..tady jde vidět jak je sara úchylná=D kam si to hrabeš ty prase?=D jedna z nejhezčích fotek co máme..taková..barevná=D..jednou takhle na špilberku s tělákem=D
Protože tady to byl den,kdy se slavili Nikušciny narozky..s těmahle lidma je mi je mi nejlíp..chybí Peťulka=(
protože to VY ste mi vystrojili nejkrásnější oslavu na Petrově.. chybí Nikuška=( ptže fotí.. tady ten den jsem se poprvé opravdu opila=D..ohňostroje♥
Protože filmová noc byla nejvíc úžasná..i přes to všechno.. pomóóóc na mě letěly zuby=D...
Protože i přes to všechno na ně NIKDY nezapomenu.. byli víc než jen kamarádi..
protože tohle je jedna z nejlepších fotek který máme..ikdyž tam vypadáme obě jak blbky=D a saruš jako farna k tomu=D...ale je to historická fotka=D
protože tohle bylo nejlepší focení...největší střední a nejmenší=D.. taky historická fotka..ze 7 třídy=D
Protože tohle je už zřejmě minulost...je to člověk kterýmu jsem za všechno strašně moc vděčná,ale naše povahy nejdou skloubit..
Protože tohle je po husovské noci.. poslední husovské noci..
Protože tohle je z období,kdy jsem měla nejlepšího přítele..a taky kdy jsem byla fanynka TH=D
Protože tohle tričko nejvíc miluju=* a tato fotka je...turkíííš=Ds Kristýnkou..
Protože tohle byl nejskvělejší den na Bílendě..nejlepší záchvaty=D čichání k popelnici=Da zírám,jak blbě jsem vypadala=D (ne že by to teďka bylo lepší=D)
Protože tohle byl jeden z posledních výletů..stránská skála..v dešti a v bílém oblečení=D nemálo super zážitek v blátě=D prostě Bajer=D
Protože tahle fotka je neskutečně divná=D ale je s ní..
Protože tohle je neskutečnej debil=D.. vzhledově dokonalí pes,ale v hlavě nic=D.. ale stejně ho miluju..a život bez něj by neměl smysl..nejlepší když sme spolu běhali po bytě a on do mě narážel=D=D=D
Protože den v čokoládovně na fondue s ní.. předtím,než jsem jela pryč.. bylo to úžasný!♥
Protože třídní tričko se nejvíc posralo..ale jsem za něj ráda=D
Protože nejvíc nadšenej je=D.. byl to super den..♥
Protože Petrov je jedno z nejlepších míst na světě!♥..mám tam nejlepší zážitky..a je jich nejvíc!
Protože nejlepší fotky=D aneb výstava ve Vaňce=D
Protože bruslení s něma v Olympii nemělo chybu...lízátka..oříšky a čokoláda=D...nemělo to chybu..a Vikušcin výraz...radši nemluvím=D=D
Protože tohle jsem já=D každej člověk je nějákej..vzhled není to nejdůležitější..
Protože Turecko je můj druhý domov.. země,ke který mám tak blízko..a miluju to tam!=*
=D=D=D=D=D=D=D je třeba komentovat?=D=D=D=D=D=D=D snad jen...minulost=D..
Protože tahle fotka se mi líbí...je s tou nejlepší osobou vůbec..Petrov s ní=* kecání s ní..patří jí kus mího srdce a taky obrovský DĚKUJU! =*

Protože první modelingové fotky od úchyla=D.. při západu sluníčka..s nííí=*
Protože focení na tablo..nejlepší zážitek zase..
Protože on je úžasnej!♥ho jsem si nejvíc zamilovala=*

Protože téhle škole děkuju za to,s kým mě seznámila..co mi za toho půl roku dala.. a budu dělat všechno pro to,aby jsem se tam udržela!
Protože naše třídní tablo nemá chybu=D..
Protože tohle byl jeden z nejlepších večerů.. 2 lidé jsou minulostí..ztráta staršího bráchy..=X.. Všechny večery byly krásný..a děkuju..ale asi by bylo lepší na všechno zapomenout..
Protože na tomhle místě jsem furt=D.. miluju=D...nejlepší zážitky=D..

21.12.2009

21. prosince 2009 v 20:56 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  Diary
- sraz s Elinkou=* Temperečkou=D..
- potkání Vojty aneb Karla Velikého..no anooo=D (bývalí spolužák)
- sraz se Shagim=*
- Vaňkovka..koupení dárku pro maminku..já a Shagi zásadně dárky nekupujeme=D..procházení obchodů..vybereme Shagimu něco=D..raději ne=D.. drogérka aneb smrdíme jako kurvin kufřík..a nebo chlap=D..sakra to smrdí něco mezi záchodem a babou,ne,to nebude pánská vůně=D..on máá hladííík=D - pelívka v pičivu=D aneb místo dobré kuřecí polévky v pečivu hnusný želé-Geco=D no anoo=D ani sme to nesnědli=D *ble*
- jedeme do Olympie..tak jo..15minut čekání v zimě na bus..ne tak ne..jdeme do váně=D...jaj=D...
- jízda do města..rozloučení se Shagim..koupení Gofry s horkýma malinama..no nepokecala si Lenička kalhoty?=D.. sraz s Robinem(chtěla jsem ho tak 2 roky=D-z husovky),Michalem(dneska jsem poznala=D) a Lucinkou(Robova holka).. a šlo se na vyhlídku=D..kecááááání...hlody s Temperečkou=D.. potkání Kikuš..sezení u "největšího" stolu=D.. koupení trička...krásssaa=D.. prostě nakupování s náma=D.. chudák Michal=D..
- Lenička poprvé hrála kulečník=D=D=D=D=D ajéééje=D jak se to drží?=D jéé nějak to tam bouchnu to je jedno jak to držím=D.. hrej,to dáš..já nehraju ale..hraje Lenka..aha,tak to nic=D...joo to dáš=D...představ si že tam je status=D=D=D=D počítačový maniak=D FAcebook maniak=D
- áááá...jeden z nejlepších dní vůbec=* ..kterej kdy zažila..Děkuje moc všem=*=*=*

pouzdro se SpongeBobem ♥

21. prosince 2009 v 10:35 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  SpongeBob
já chci takyyy=*

Jay-z ft. Alicia Keys - Empire State Of Mind

20. prosince 2009 v 22:17 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  videos...| nezeřazený videjka? →
omlouvám se,že tu teďka přibývá tolik songů..ale tahle písnička si tu zaslouží být=*

Inna - Love

20. prosince 2009 v 15:56 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  videos...| nezeřazený videjka? →
krásná písnička..Inniny songy jsou dobrý!=* jinak mi to připomělo ty dva večery s něma v Pegasu♥

I´m really not fake=D

19. prosince 2009 v 19:08 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  nezařazený obrázky a fota=)
L O A D I N G . . . .
■■■■■■■■■■■■□□
║▌│█ │║▌║││█ ║▌│║▌║
© I'M !REALLY! NOT FAKE ®

Pitbull Feat. Akon - Shut It Down

19. prosince 2009 v 10:44 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  videos...| nezeřazený videjka? →
Prostě tihle dva =*

17.12.2009

17. prosince 2009 v 21:55 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  Diary
Všecko nejlepčíí Stáničko =* (16)
Všecko pokazila..všecko si dělá sama..nesmí vyletět! prostě nesmí!=( nejde jen o školu..
Proč propásne vždycky tu šanci? u kohokoliv=(( .. u někoho ji to mrzí víc,u někoho míň...u někoho vůbec..asi se jen snaží dělat že ji to nese*e..nesmí jít pryč už jen skrz ně.. když se to teď tak krásně rozjelo=D.. aaaawww..je za ně ráda!=-* .. u toho nejdůležitějšího šanci propásla..ale třeba ne uplně..♥
Jedno ví ale jistě... všecko je její vina,ale ona to napraví...
nechápete? nepochopíte..x_X..

16.12.2009

16. prosince 2009 v 18:41 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  Diary
Všecko nejlepčííííí sestřence (20) a taky Mishelle (15) =*
- L&M..žádný cigarety....ale Lenka a Maks=D.. aneb vtipný to den s ní=D naplněný kondom banánovým gecem=D to je teplý=D žlutý a teď už hnědý=D..
- řešení zasnoubení s čichaelem=D j jsem čenka=D
- dutka ředitele...za 3 poznámky=X celkově..pecka no...čeká nás posezení s ředitelem...bojím se..ani ne ředitele ale tomu že se budu smát=D..
- ignorante=D
- COOL s něma♥
- Husovská akademie aneb zase sme se sešli=D polovina celé auly sme zabrali my..zbytek rodiče...jen málo letos...akademie klesá na kvalitě rok od roku víc=D.. viděli sme pár učitelů,hodně bývalých a před,před před=D bývalých deváťáků.. zasmály sme se těm děckám=D..zase prostě my=D takovej bordel ale=D.. rodiče si na nás stěžovali=D..teď už je to v pohodičce=D.. jinak dál viděla JI=((.. všecko se jí zase vrátilo=(( SAKRA! .. jinak totálně mimo spolužáka a jeho další kamarády..nechápala jsem x_X na jednu stranu to bylo dokonalí,ale nadruhou si říkám,proč jsem tam lezla!
- hození strašné tlamy na české=D předevšema=D oj..ještě sama jsem šla=D..a bolí mě zadek=D

14.12.2009

14. prosince 2009 v 18:54 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  Diary
Když už nemá být šťastná ona,ať jsou šťastní ti,na kterých jí záleží..♥

nevím co víc psát..není podstatný kde jsem byla a co jsem dělala...důležitá je ta věta..vystihuje všechno..

12.12.2009

12. prosince 2009 v 21:35 | .:Mrs.z.h.u.l.c.a:. |  Diary
- pečení cukroví s babičkou aneb.. debaty o tom jestli existuje bůh nebo sme z opic.. jestli jsem feťák nebo lesba a tak=D no nemohla jsem z ní =D pořád nemám na čomíkovu bo čí=D prej co je to tampon?no obrana kterou si holka strká do zadku a potom to střílí=D=D=D=D=D=D=D=D joooj takový tlemy na svoboďáku dneska=D
- sraz s Nikuškou
- stavení pro Saruš a jejího kámoše - Mira
- COOL Heaven s něma..divný kafe,divný latte a divná čokoláda=D jen čaj se dal=D.. debaty a drbání za moc=D
- vánoční Brno♥
- Cočevovic Moravák aneb samé jídlo=D..
- Ruské kolo=D aneb áááá=D to se zastavilo=D Leni nesměj se=D.. umřeme tady=D..áá to vrže=D zastavte to,dost=D nééé=D joj=D miluju je♥
- Vaňkovka s Nikuš..kecání a potom DATART s Dastym...aneb vybírání Ledničky pro mamku=D..žlutá mikrovlnka a celkově za moc =D